У матчі 30-го туру Ла Ліги Жирона приймала Бетіс. У стартовому складі господарів поля вийшли Артем Довбик та Віктор Циганков, пише 24 Канал.

Довбик повернув гольове чуття

У першому таймі форвард "жиронців" мав кілька нагод забити з гри. Однак м'яч вперто оминав рамку воріт Бетіса.

Чергову нагоду Артем здобув на 36-й хвилині. У штрафному майданчику Бетіса арбітр за допомогою ВАР вгледів порушення правил. До одинадцятиметрової позначки підійшов Довбик. Український бомбардир перехитрив голкіпера, пробивши у протилежний кут воріт.

Відео голу Довбика

• Зазначимо, що гольове чуття повернулося до Довбика під час міжнародної перерви. Форвард забив переможний гол у матчі збірної України та Боснії і Герцеговини (2:1).
  • За Жирону Довбик востаннє забивав 21 січня. Тоді у поєдинку проти Севільї (5:1) українець оформив хет-трик. Наразі на рахунку Артема 15 голів у Ла Лізі.