Сабо оцінив виступ збірної України в чвертьфіналі проти Англії. Спеціаліст виділив Георгія Бущана, як найкращого гравця команди.

До слова Зіграти так добре під таким тиском – це вражає, – Саутгейт про 4:0 з Україною

"Англійці були сильнішими і свіжішими. 0:4 – це ще нормально, тому що четвертий м'яч був забитий лише на 63-й хвилині, але англійці зупинилися. Не треба впадати в ейфорію, мовляв, ми такі сильні. Ні. Ми – не топ-команда, нікуди ми від цього не дінемося. Те, що ми у топ-8 Євро – вже добре", – сказав він.

Бущан – номер один у збірній. Він увірвався до основного складу збірної і Динамо. Забарний, але в останньому матчі він вже теж був втомленим. Молодий хлопець, цього варто було очікувати. Ярмоленко добре зіграв з Нідерландами і у першому таймі з македонцями. А більше ніхто мені так не сподобався,
– заявив екстренер Динамо.

Проте Сабо категоричний щодо того, що Шевченко повинен залишитися біля керма збірної України.

"Хто повинен готувати збірну України до ЧС-2022? Тільки Шевченко, однозначно. Він як був хорошим тренером, так і залишився. У нього і помічники хороші. Поки Шевченко, ніяких питань про його зміну навіть не повинно стояти", – вважає Сабо.

Матч Україна – Англія: що відомо

• Поєдинок розпочався на стадіоні у Римі о 22:00 за Києвом. Арбітр Фелікс Брих не додав жодної хвилини до основного часу, тож матч тривав 90 хвилин.
  • Перший гол "синьо-жовті" пропустили ще на 4 хвилині, протягом першого тайму рахунок тримався 0:1. Втім, у другому суперник забив ще 3 м'ячі.
  • Британські ЗМІ пишуть, що англійцям вдалося встановили новий рекорд чемпіонатів Європи. А саме – 3 з 4 голів вони забили головою.
  • Зеленський підтримав збірну після поразки. Він підкреслив, що це не зламає Україну. Адже ми завершили турнір як одна з найсильніших команд Європи.