Цей матч став історичним для "синьо-жовтих", адже ми ніколи ще не грали на цій стадії чемпіонату Європи.

Читайте також Україна зазнала прикрої поразки від Англії та не змогла вийти в півфінал Євро-2020: відео

Жодна поразка нас не зламає

Жодна поразка не зламає Україну! Біль мине, рани загояться, ми будемо достатньо сильними, щоб підвестися і йти далі! Нам прикро, боляче, але не соромно! Україна завершує цей турнір у ТОП-8 найсильніших команд Європи,
– зазначив президент.

Він повідомив, що наша національна дружина здобула кращий результат, ніж Франція, Німеччина, Нідерланди, Португалія та "багато інших".

"Ми маємо чудову молоду команду, яка отримала надважливий досвід і стала ще сильнішою. Ми маємо чудовий тренерський штаб, який став ще мудрішим. А отже, наші головні перемоги – попереду!" – наголосив глава держави.

Я вірю, що ми обов’язково проб’ємося на ЧС-2022 (Чемпіонат світу 2022 року в Катарі – 24 канал) і попсуємо там нерви багатьом грандам світового футболу!
– сподівається Володимир Зеленський.

Маємо найкращу групу підтримку

Президент також зауважив, що збірна України має найкращу на турнірі групу підтримки. Гучно лунало "Україна, Україна!" в Амстердамі, Бухаресті, Глазго та Римі й було чутно аж у Києві.

І на всю Європу було чути "Україна, Україна!", що лунало у фан-секторах, пабах і на звичайних кухнях Києва, Дніпра, Львова, Одеси, Харкова, Донецька, Луганська, Сімферополя, Ялти та кожного куточка України!
– додав глава держави.

Володимир Зеленський підсумував: "Весь цей час ми були однією командою! Весь цей час – справді Єдина Україна! Продовжуймо це! Завтра. Післязавтра. Завжди!"

До теми У нас відмінна команда – нас нічого не зламає, – Ярмоленко про поразку Англії