Учать в індивідуальній гонці на Олімпіаді візьмуть четверо українських біатлоністів. Гонка розпочнеться о 10:30 за київським часом.

До теми Підручний спробує вибороти для України історичну медаль Олімпійських ігор: прогноз на гонку

Першим з українців на старт вийде капітан нашої команди Дмитро Підручний. Він стартує 21-м.

Склад збірної України на індивідуальну гонку

• 21. Дмитро Підручний
  • 46. Артем Прима
  • 63. Антон Дудченко
  • 91. Богдан Цимбал

У понеділок, 7-го лютого, відбулася жіноча індивідуальна гонка, в якій виступили троє українок. Найкращий результат у Юлії Джими – 10-а сходинка.

Варте уваги Повз медалі: збірна України з біатлону посіла 13-те місце у першій гонці на Олімпіаді-2022

Ірина Петренко фінішувала на 11-й сходинці. На жаль, Валентина Семеренко не змогла фінішувати. Ще дві українки Олена Білосюк і Дар'я Блашко на самоізоляції.

Анастасія Меркушина, яка була у запасі збірної України, тільки 6-го лютого прилетіла в Пекін.