Президент України Володимир Зеленський прокоментував заявку нашої країни на турнір світової першості у 2030 році. Зокрема він подякував Португалії та Іспанії.

Дивіться також Реал – Шахтар: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів

Зеленський: Україна вистоїть, переможе

Спільна заявка Іспанії, Португалії та України на проведення чемпіонату світу з футболу-2030 – більше ніж символ віри в нашу спільну перемогу. Україна вистоїть, переможе й відбудується завдяки солідарності партнерів. Вдячні за підтримку Іспанії та Португалії,
– написав Зеленський.

Глава держави згадав про цю історичну подію й у вечірнім зверненні, 5 жовтня.

"Разом з нашими друзями Іспанією та Португалією подаємо заявку на ЧС-2030 з футболу. Це наша спільна заявка, шанс на її задоволення доволі високий. І річ не тільки в тому, що наші країни відповідають необхідним критеріям, щоб отримати це право, а ще було б дуже символічно, що три країни ЄС провели б разом ЧС-2030", – сказав Володимир Олександрович.

Зазначимо, що в Україні можуть провести змагання однієї з груп турніру.

Очільник УАФ Андрій Павелко сподівається, що матчі зможуть провести на стадіоні у Донецьку.

Президент Федерації футболу Португалії Фернанду Гомеш наголосив, що для нього велика честь додати Україну до заявки. Умови участі України у заявці будуть обговорені та визначені згодом.

Цікаво, що в Росії вже також відреагували на заявку України на чемпіонат світу у 2030 році. Там заявили, що в цьому немає логіки, лише політика.