Це буде п'ятий матч між командами за останні три сезони. У 2020 році двічі переміг Шахтар. У 2021 році вже Реал двічі здобув перемогу.

Варте уваги Йовічевіч спробує засмутити "колишніх": прогноз на матч Реал – Шахтар у Лізі чемпіонів

Окрім того, це буде матч за лідерство в групі F. Поки на першому місці Реал, який здобув дві перемоги. Шахтар же після перемоги в першому турі на РБ Лейпциг, в наступному матчі розділив очки з Селтіком. Тож у випадку перемоги в Мадриді, "помаранчево-чорні" знову піднімуться на першу сходинку в групі. А відтак і підвищать свої шанси вийти з групи в плей-офф Ліги чемпіонів.

Стартові склади команд

• Реал: Лунін, Менді, Алаба, Мілітао, Карвахаль, Чуамені, Кроос, Вальверде, Вінісіус, Родріго, Бензема
    Запасні: Лопес, Канісарес, Вальєхо, Одріосола, Начо, Рюдігер, Діас, Модрич, Асенсіо, Камавінга, Азар, Васкес
  • Шахтар: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Конопля, Степаненко, Бондаренко, Мудрик, Швед, Судаков, Зубков
    Запасні: Пятов, Шевченко, Кривцов, Козик, Тейлор, Джурасек, Криськів, Петряк, Топалов, Очеретько, Траоре, Сікан

Матч Реал – Шахтар розпочнеться о 22:00.

Онлайн-трансляція матчу Реал – Шахтар

Команди вийшли на поле. Лунає гімн Ліги чемпіонів.

1'. Матч розпочався. Шахтар розвів м'яч з центру поля.

2'. А от і перший небезпечний момент біля воріт Шахтаря. Кутовий. Але прицільного удару по воротах після подачі не було.

4'. Матч відбувається більше на половині поля Шахтаря. Господарі затисли "гірників" біля їх воріт, не даючи перейти межі поля.

6'. Реал подавав штрафний. Але Шахтар не лише відбився, але міг втекти в контратаку. Михайліченко намагався прорватися лівим флангом, але Мілітао збив його біля центральної лінії.

9'. Реал настільки пресингує Шахтар, що Алаба взяв участь в атаці, потужно пробивши. Але вище.

10'. Чергова атака "вершкових". Цього разу пробивав Вальверде. Потужно. Але Трубін впевнено впіймав м'яч.

11'. А от і Лунін вперше вступив в гру, зігравши на перехоплені.

13'. Гол. Реал забив. Родріго.

Родріго отримав пас перед півколом. Але відпустив м'яч від себе. Однак той відлетів від Степаненка знову до Родріго. І цього разу гравець вирішив пробити. Удар був не потужним, але низом. І Трубін хоч і зачепив м'яч, але той залетів у ворота.

18'. Вінісіус у неймовірний спосіб прокинув м'яч поміж Шведа та Коноплі у штрафному майданчику, після чого пробив. Але Трубін врятував.

20'. Бензема віддав пас п'ятою, перебуваючи спиною до воріт. М'яч підхопив Вальверде.

24'. Небезпечний момент. Удар завдавав Бензема, але Трубін відбив. При цьому був рикошет від Михайліченка.

26'. Момент для Мудрика, але Мілітао встиг вибити м'яч у підкаті. Та й арбітр зафіксував офсайд.

Статистика на 26 хвилину: у Шахтаря жодного удару по воротах суперника. Реал пробивав 8 разів.

28'. Гол. Реал забиває другий гол. Вінісіус.

Швидка гра в дотик, Вінісіус уник офсайду (Михайліченко затримався). І Вінісіус пробив в кут воріт.

30'. Вінісіус мало не оформив дубль. Але після удару бразильця захисники "гірників" винесли м'яч з лінії воріт.

31'. Атака продовжилася тим, що Бензема потужно пробив. Трубін би не врятував, але м'яч полетів повз ворота.

32'. Швед вирішив завдати дальній удар. Чи не перший для команди в матчі.

34'. І знов момент у Вінісіуса. Трубін колінами відбив м'яч. Кутовий.

36'. А от і момент Мудрика. Цього разу він вже був з м'ячем у штрафному майданчику суперника. Але пробити прицільно не вдалося.

38'. Реал вийшов в атаку чотири в два. Все завдяки Вальверде, який по своєму флангу зумів втекти від опонента. Вже перед штрафним пас віддали на Вінісіуса, але той пробив повз ворота.

39' ГОООООООЛ!!!!!! Шахтар забив гол, скоротивши відставання в рахунку! Зубков!!!!

Мудрик віддав пас на фланг на Михайліченка, якого ніхто вирішив не накривати. І той зробив чіткий навіс на Зубкова. Той теж був без опіки у штрафному. І в стрибку пробив ногами (боковими ножицями). М'яч влетів у кут воріт, а Лунін не дотягнувся.

42'. Кутовий для Шахтаря.

43'. Який момент!!! Після подачі кутового Шахтар втримав м'яч. І Мудрик зробив закидання на Бондаренка, який вибігав з-за спин захисників. Але йому не вистачило лічених сантиметрів, щоб головою пробити по м'ячу та відправити його у ворота.

44'. Одразу відповідь "вершкових". З ударом Бензема впорався Трубін, а Вінісіус пробив вище воріт.

45+1. Кінець першого тайму.

​46'. Другий тайм розпочався. І Реал одразу побіг на ворота Трубіна, заробивши кутовий.

47'. Вінісіус пробивав після навісу від Менді. Але повз рамку воріт.

51'. Черговий сейв від Трубіна. Цього разу після потужного Вальверде.

52'. А от і Мудрик показав свою швидкість. Втік від Карвахаля. У штрафному вирішив прибирати м'яч під себе, щоб обіграти Менді. Але втратив момент. Лунін після другої спроби таки забрав м'яч до рук.

55'. Бондар отримав жовту картку. Збив Вінісіуса, який міг вирватися на ворота.

58'. Швед пробивав головою після навісу від партнера. Але трохи вище воріт.

63'. Трубін записує у свій актив черговий чудовий сейв. Цього разу після удару Родріго. Пробивав зблизька в ближній кут, але голкіпер зреагував.

64'. І знову Вінісіус пробивав. І знову Шахтарю пощастило в цьому моменті – вище воріт.

​66'. Хороша атака від Шахтаря. Конопля вирішив перевести м'яч на інший фланг вже на половині поля суперника. Михайліченко виборов цей м'яч, після чого вирішив пробити здалеку. Однак удар виявився не надто вдалим.

67'. Подвійна заміна в Шахтаря. Петряк та Сікан вийшли замість Шведа та Зубкова відповідно.

73'. Момент для Шахтаря. Сікан зумів прикрити м'яч корпусом, після чого скинув його на Петряка. Але удар гравця заблокували.

74'. Небезпечний штрафний для Реала. Гравці "вершкових" перехитрили самі себе під час його розіграшу. До м'яча біг Алаба, у той час Кроос покотив м'яч під удар Вальведре. Але в уругвайця удар не вдався.

75'. Заміна в Реала – замість Чуамені вийшов Камавінга.

77'. Яку нагоду змарнували "гірники". Михайліченко зробив навіс від лінії поля з кута штрафного. Петряк головою зачепив м'яч, але не пробив. Лунін не надто вдало зіграв на виході. Тож Конопля міг пробивати та забивати. Але не зумів пробити як слід.

79'. Шахтар зароби право на небезпечний кутовий. Камавінга збив Судакова. Пробивав Мудрик. Але повз ворота. Хоча м'яч зачепив голову Мілітао, арбітр не зафіксував кутовий.

80'. Родріго покинув поле. Замість автора першого голу в цьому матчі вийшов Асенсіо.

85'. Команди обмінялися декількома ударами. Але вони були повз ворота.

87'. Небезпечний удар від Бензема. Цілий у нижній дальній кут, але повз ворота

88'. Ще одна подвійна заміна в Шахтарі: Судаков та Степаненко покинули поле, замість них вийшли Джурасек та Траоре. Йовічевіч вирішив піти у ва-банк з нападником, знявши півзахисника.

89'. Трубін! І знову голкіпер рятує команду від пропущеного голу після удару Бензема.

90+2. Асенсіо міг забити гол, але цього разу на допомогу "гірникам" прийшла штанга та Джурасек. Саме від нього м'яч і полетів у каркас воріт.

90+2. Мудрик отримав жовту картку за фол проти Карвахаля.