Україна повела у рахунку

Атакувальний футбол від збірної України дав свій результат. На 33-й хвилині Андрій Ярмоленко розмочив нулі на табло, пише 24 канал.

До теми Україна здобула валідольну перемогу над Шотландією у боротьбі за ЧС-2022: відеоогляд

Руслан Маліновський віддав геніальну передачу з глибини поля прямо на хід Ярмоленку. Андрій уникнув офсайду та красиво закинув м'яч за комірець голкіперу Шотландії. Яремчук у тій атаці перебував у положенні поза грою, але він не доторкався до м'яча. Україна у феєричному стилі повела у рахунку – 0:1.

Андрій як справжній капітан вивів "синьо-жовтих" уперед.

Гол Ярмоленка став першим та останнім у першій 45-хвилинці матчу. Як не тиснули шотландці, але забили так і не змогли. Тактика Олександра Петракова повністю виправдала свої очікування у першій частині гри. А от тренеру суперника потрібно було щось змінювати.

Як Ярмоленко забив гол у ворота Шотландії: дивіться відео

Підготовка "синьо-жовтих"

• Увесь травень збірна готувалась до цієї гри у Словенії.
  • Під час підготовки підопічні Петракова провели три контрольні спаринги, у яких збірна не зазнала жодної поразки. "Синьо-жовті" переграли Боруссію Менхенгладбах (1:2) та італійське Емполі (1:3). Також була розписана мирова з хорватською Рієкою (1:1).
  • Два інші заплановані поєдинки так і не відбулись. Однак тренерський штаб знайшов вихід. Олександр Петраков замінив їх двосторонньою грою, яка повністю нагадувала справжній матч – синя та жовта команди, 90 хвилин гри та виконання гімну перед зустріччю.
  • 30 травня збірна вилетіла у Глазго, куди прибула ввечері того ж дня. Вже на місці до команди доєднався голкіпер Андрій Лунін, який 28 травня святкував перемогу з Реалом у Лізі чемпіонів. Однак на цей поєдинок опинився поза заявкою України.
  • Якщо синьо-жовта команда переможе шотландців, то вийде на Уельс. У такому разі 5 червня Україні зіграє проти цього суперника у фінальній боротьбі за путівку у Катар.