Шотландія – Україна 1:3

Голи: Макгрегор, 80 – Ярмоленко, 33, Яремчук, 49, Довбик, 90+5

У півфіналі плей-офф відбору Шотландія мала одну велику перевагу над українцями – поєдинок відбувся на очах рідних уболівальників суперника України. Наша збірна теж не залишилась без підтримки 12-го номера. Близько трьох тисяч фанатів прийшли на стадіон, щоб заряджати команду на перемогу, пише 24 канал.

До теми Яремчук відправив Шотландію у футбольний нокаут: Роман подвоїв перевагу України – відео

М'яч після прострілу від Караваєва долетів до Циганкова. Віктор випередив опікуна та потужним ударом в один дотик пробив по центру воріт. Голкіпер в ефектному стрибку витягнув м'яч з-під поперечини.

Вже у стартовій 15-хвилинці два лідери збірної Роман Яремчук та Руслан Маліновський заробили по жовтій картці.

Неймовірний момент змарнував Ярмоленко. Голкіпер невпевнено відбив удар Андрія. М'яч пролетів під рукою шотландського воротаря, але Яремчук не встиг стати першим на добиванні.

Підопічні Олександра Петракова були гострішими в атакувальних діях.

Робертсон класно продавив двох гравців нашої збірної, але під удар самовіддано кинувся захисник.

На 33-й хвилині активність збірної була винагороджена. Маліновський віддав неймовірну передачу з глибини поля прямо на хід Ярмоленку. Андрій красиво закинув м'яч за комірець голкіперу Шотландії – 0:1.

Україна з мінімальною перевагою у рахунку пішла на відпочинок.

Дует "ЯЯ", який був на Євро-2020, у ділі

Не встиг коментатор зустрічі оголосити склади збірних, як рахунок став 0:2 на користь України. Яремчук головою перевів м'яч у сітку воріт Шотландії після навісної передачі у воротарський суперника. Роман побіг святкувати взяття воріт шотландців до українських уболівальників.

Валідольна розв'язка матчу

Дуже небезпечно було біля українських воріт. Макгрегор ледь не став автором голу, але м'яч від ноги Бущана полетів на кутовий.

Після чого українці двічі доходили до воріт суперника, але у першому випадку Караваєв не дотягнувся до м'яча, та ще й у цьому епізоді був офсайд. А Циганков не зміг як слід обробити м'яч у штрафному Шотландії.

Після екватора матчу було відчутно, що українці починають підсідати, чим намагались скористатись шотландці. Макгінн змарнував неймовірний момент із вбивчої позиції. Він зіграв на добиванні, але головою пробив повз володіння Бущана.

Україна віддала ініціативу супернику. Валідольна гра розпочалась у поєдинку. Українські уболівальники не раз хапались за голову.

Бущан не дав Адамсу забити у ворота України.

На 80-й хвилині Шотландія відквитала один гол. М'яч таки перетнув лінію воріт після удару від Макгрегора, коли у цьому епізоді дуже невпевнено зіграв Бущан. Степаненко намагався стати на заваді голу, але вибив м'яч вже за лінією воріт – 1:2.

Зубков змарнував неймовірний момент вже у компенсований до матчу час. Крапку у матчі поставив Довбик1:3.