Японія хоче захистити олімпійців

Олімпійський комітет планує створити спеціальну групу для відстеження соцмереж спортсменів. У такий спосіб комітет хоче захистити їх від можливих негативних коментарів.

Варте уваги На чолі зі Світоліною: п'ять українських тенісисток зіграють за Україну на Олімпіаді-2020

Під наглядом будуть онлайн-сторінки японських олімпійців. Якщо група виявить надто образливі звернення до спортсменів, інформація буде передаватися слідчим органам.

У Японії побоюються, що атлети можуть потрапити під різку критику у зв'язку з рішенням брати участь в Олімпіаді на тлі пандемії коронавірусу.

  • У Японії залишається напруженою ситуація з пандемією коронавірусу. Багато жителів Японії виступають про перенесення або скасування Олімпійських ігор у Токіо.
  • Там навіть створили онлайн-петицію, яка набрала сотні тисяч підписів. Однак японські чиновники запевняють, що Олімпіада-2020 відбудеться вчасно.

Як спорт бореться з хейтом

  • Навесні 2021 року в Англії футбольні клуби та організації декілька днів бойкотували соцмережі.
  • Ідея бойкоту соцмереж виникла після того, як футболісти Ліверпуля зазнали расизму після першого матчу в 1/4 фіналі Ліги чемпіонів з Реалом.
  • Під постами Трента Александера-Арнольда та Набі Кейта в інстаграмі з'явилися численні коментарі з емодзі у вигляді мавпи. Бойкот соцмереж підтримав УЄФА.
  • До більш радикальних дій перейшли в Челсі. Лондонський клуб на 10 років заборонив фанату відвідувати матчі за дискримінаційну поведінку у соціальних мережах.