Беленюк: В українській армії впевнений на 100%

З кожним днем з'являються все більше інформації про вторгнення російських військ в Україну. Олімпійський чемпіон у Токіо-2020 Жан Беленюк отримує чимало запитань від стурбованих фанатів.

До теми Українці на Олімпіаді-2022 запустили флешмоб в соцмережах на підтримку України та проти війни

Борець дав чітку відповідь на своїй сторінці у фейсбуці. Беленюк запевнив, що не збирається покидати столицю України та впевнений у силі української армії.

Мені сьогодні весь день пишуть такі питання: "Буде війна?", "Зібрав тривожну валізку?", "Куди збираєшся їхати в разі чого?". Оскільки багатьом здається, що "мені там видніше"... Відповідаю – я у Києві! Їхати нікуди не збираюся! Речі виправ, розвісив, поки сохнуть, нічого не збирав! Завтра за планом робочий день, відповідно – буду працювати! Задарма ясновидіння не володію, тому передбачати майбутнє не беруся! А ось в українській армії впевнений на 100%,
– йдеться у пості.

Українські спортсмени хочуть миру

  • Першим на увесь світ висловив свою позицію скелетоніст Владислав Гераскевич. Спортсмен після заїзду на Олімпіаді-2022 показав плакат із фразою: "Ні війні в Україні". Після чого олімпієць прокоментував свій вчинок.
  • Після цього російська сторона влаштувала істерику. Однак Міжнародний олімпійський комітет спокійно сприйняв такий вчинок українця, у якому був заклик до миру.
  • Також про свою позицію заговорив біатлоніст Артем Прима.
  • Учасники Олімпіади-2022 з України запустили флешмоб. Вони висловлюють слова підтримки рідній країні перед можливим вторгненням російських військ на територію України.