Хірн хотів вмовити Джошуа відмовитися від реваншу з Усиком

Як відомо, WBC зобов'язала Ф'юрі зустрітися з офіційним претендентом Ділліаном Уайтом. Однак переговори команд забуксували через розподіл гонорару.

Це цікаво Колишній чемпіон світу пророкує Ф'юрі проблеми в бою з Усиком

Уайту, промоутером якого є Хірн, рішенням WBC затвердили 20% від загальної суми. Натомість Ф'юрі мав би отримати 80% за поєдинок.

Едді Хірн переконує, що хотів переконати Ентоні Джошуа відмовитися від бою з Усіком за компенсацію. Та рішення WBC, за його словами, все зіпсувало.

Думаю, після цього все відразу сповільнилося. Всі розмови про те, щоб Джошуа відійшов убік і дозволив Усику та Ф'юрі визначити абсолюта, одразу ж стали неактуальними. Адже я збирався про це поговорити з Джошуа, хоча його цей варіант і не влаштовує,
– сказав Хірн.

Промоутер Джошуа пояснив, що Ділліан Уайт планує оскаржити рішення WBC у суді, що ускладнює організацію поєдинку Усик – Ф'юрі.

"Чому це рішення все ускладнює? Уайт має намір оскаржити ухвалу WBC в арбітражному суді. А це додатковий час. Це ускладнює всю процедуру, а вона й так була непростою: домовитися про відступні і для Ентоні, і для Ділліана, прописати в контракті всі необхідні пункти, задовольнити всі чотири сторони. Уявіть, наскільки це все складно й довго", – додав Хірн.

Усик і Ф'юрі можуть провести історичний бій

  • Потенційний бій Усика з Ф'юрі увійшов до рейтингу найбільш очікуваних за версією американського каналу ESPN і британського порталу TalkSport.
  • На двох боксери утримують всі чотири чемпіонські пояси у важкій вазі. Усик став чемпіоном світу за версіями WBO, WBA, IBF, коли 25 вересня 2021 року здолав Ентоні Джошуа.
  • Ф'юрі вже майже два роки володіє титулом WBC, який відібрав у Деонтея Уайлдера. Восени Тайсон захистив пояс, нокаутувавши все того ж Уайлдера.
  • Українець і британець можуть визначити першого в історії абсолютного чемпіона світу у важкій вазі. Та обом боксерам потрібно виграти проміжні бої.
  • Усика чекає реванш проти Ентоні Джошуа, а Ф'юрі – захист поясу проти Ділліана Уайта.