Розвиток бою

У першому раунді боксери придивлялися один до одного (хоча це вже і третій їх бій), ніхто не вкладався в удари. В кінці Ф'юрі точно пробив по супернику, що збентежило Уайлдера.

Дивіться також Непереможний українець Вихрист нокаутував суперника в андеркарді Ф'юрі – Уайлдер: відео

Протягом бою Уайлдер не звертав на захист увагу і намагався контратакувати. У третьому раунді це зіграло злий жарт з Деонтеєм – Ф'юрі відправив американця у важкий нокдаун, але він дивом продовжив бій. У четвертому раунді трапилося зовсім несподіване – вже Уайлдер двічі відправив у нокдаун Ф'юрі, один з яких стався після удару по потолиці.

Після половини бою на перший план вийшла вже витривалість боксерів. Тайсон намагався атакувати, а Деонтей шукав можливість для третього удару.

У сьомому раунді "Циганський король" провів серію бомбардувальних ударів, влучивши небезпечно декілька разів. Здавалося, що Уайлдер зараз впаде, але все ж американець втримався на ногах.

Далі Ф'юрі продовжив вбивати суперника. Уайлдер намагався відповідати, зціпивши зуби, але Тайсон виглядав свіжіше на порядок. У десятому раунді британець вдруге відправив Уайлдера в нокдаун, але американець з надлюдською мужністю продовжив бій. Та ще й зміг відповісти – "короля" врятував гонг.

Вирішальним став 11 раунд. Ф'юрі у короному стилі пробив в голову Уайлдеру та нокаутував суперника.

Таким чином, Тайсон Ф'юрі може стати наступним суперником Олександра Усика за титул абсолютного чемпіона світу у суперважкій вазі. Але спершу в українця реванш з Ентоні Джошуа.

  • Перший бій цих боксерів в грудні 2018 року завершився внічию, а в другому поєдинку в лютому 2020 року Ф'юрі нокаутував Уайлдера в 7-му раунді і став чемпіоном світу WBC. 33-річний Ф'юрі отримає за бій 30 мільйонів доларів, а його суперник – не менше 20 млн.
  • У андеркарді бою Ф'юрі – Уайлдер український боксер суперважкої ваги Віктор Вихрист достроково переміг американця Майка Маршалла. Вихрист залишається непереможеним боксером.