Віталій Кличко: Він свій авторитет використовує дуже потужно

Мер Києва Віталій Кличко розповів про допомогу свого молодшого брата Володимира під час війни в Україні. За його словами, Володимир продовжує бути у списках територіальної оборони Києва.

Цікаво прочитати Джошуа вже наляканий: Красюк порівняв Усика з кіборгом, який пройшов пекло перед реваншем

Наразі Кличко-молодший перебуває у Німеччині, де веде перемовини щодо військового обладнання для наших військових. Авторитет колишнього боксера йде на руку у таких потрібних Україні питаннях.

Так, він у ТрО. Зараз він ненадовго у Німеччині, там веде переговори щодо військового обладнання для наших ЗСУ. Він свій авторитет використовує дуже потужно – це стосується гуманітарної підтримки, економічної, підтримки військовим обладнанням,
– сказав Віталій Кличко.

У Німеччину Володимир виїхав за офіційним запрошенням та дорученням.

За словами очільника столиці України, такі візити є більш ефектними, ніж офіційні листування. Володимир після прохання старшого брата використовує свої зв'язки по цілому світу для залучення допомоги Києву та цілій країні.

"У нас в родині вистачає одного політика"

Також Володимир Кличко часто дає інтерв'ю іноземній пресі, якій розповідає подробиці війни проти тирана владіміра путіна та його безжальної армії.

З різних країн і різних джерел ми залучили десятки, якщо не сотні мільйонів євро. Це його зона відповідальності,
– відповів Кличко-старший.

Мер Києва відповів, чи чекати його молодшого брата у Верховній Раді України. Однак Володимир запевняє, що в родині вистачає одного політика, тому сам йти у цю сферу не збирається.

"У політику він не збирається, я про такі плани від нього не чув. Він завжди каже: "У нас в родині вистачає одного політика". Але він – небайдужий громадянин своєї держави і переживає за країну і за родину. І навіть його маленька донька була якийсь час у Києві, бо це – Батьківщина", – додав Віталій Кличко.

Патріотична позиція Володимира Кличка