Джошуа: Він порадив мені зробити пожертви у фонди

Майбутній суперник Олександра Усика виявився боксером із великим та добрим серцем. Ентоні Джошуа розповів, що мав розмову з Володимиром Кличком на тему благодійності для України.

Цікаво дізнатись Усик розповів, чи повернеться в Україну після реваншу з Джошуа

Британський боксер добре розуміє, що українці страждають від війни проти російського агресора, тому захотів допомогти країні фінансово.

Кличко-молодший попросив Ентоні зняти відео, але Джошуа обрав позицію, коли вчинки говорять голосніше, ніж слова.

Я питав про це особисто. Він порадив мені зробити пожертви у фонди, які везуть предмети першої допомоги в Україну. Він попросив мене зняти відео, але я вважаю, що краще, щоб мої дії говорили голосніше, ніж мої слова,
– сказав Джошуа.

Ентоні запевнив, що є спортсменом, який не купається у розкоші. Він не старається купувати дорогі автомобілі, годинники чи прикраси. Частину свого доходу боксер із Великої Британії перераховує на допомогу іншим. Наразі Джошуа допомагає жителям України та Нігерії, а також громаді Великої Британії та рідному місту Уотфорду.

Я допомагаю Україні зараз, коли це важливо, тому що це іде від щирого серця,
– додав майбутній суперник Усика.

Нагадаємо, що раніше Джошуа в одному з інтерв'ю словесно підтримав український народ.

Прогноз від Favbet на реванш Усик – Джошуа

  • Букмекери прогнозують перемогу Усика та успішний захист титулів. На звитягу українського боксера можна зробити ставку з коефіцієнтом 1,57. Перемога Джошуа оцінена у 2,76.
  • Швидше за все, що Олександр вдруге здобуде перемогу за очками суддів – 2,40. Дострокова звитяга українця теж оцінена непогано – 3,60. Звитяга Ентоні за очками – 7,50, а дострокова – 3,60.
  • Поєдинок закінчиться достроковою перемогою будь-якого з боксерів із 7-го по 9-й раунд. Усі 3-хвилинки оцінені коефіцієнтом 13.