Деталі розслідування з'являться згодом

Ще на початку лютого в УЄФА повідомили, що призначили інспектора з етики та дисципліни. Причиною рішення УЄФА стали пісні "Путін ху*ло" та "Хто не скаче той москаль", які українські фанати затягували під час гри на Євро-2022.

Дізнайтесь більше Фанати України заспівали легендарну пісню "Путін – ху*ло" на матчі з Росією в Амстердамі

"Після розслідування, проведеного інспектором УЄФА з етики та дисципліни у зв'язку з повідомленнями про інциденти, які, ймовірно, мали місце під час півфінального матчу чемпіонату Європи з футзалу 2022 року між Україною та Росією, який відбувся 4 лютого 2022 року в Нідерландах, проти Української асоціації було відкрито дисциплінарне провадження через можливе порушення Дисциплінарного регламенту УЄФА вболівальниками", – йдеться у повідомленні на сайті УЄФА.

В УЄФА повідомили, що деталі розслідування з'являться згодом. Наразі невідомо, яке покарання чекає УАФ.

Українські фанати запалили на матчі проти Росії

  • Фанати збірної України з футзалу підтримали команду в матчі 1/2 фіналу Євро-2022 проти Росії. Українці співали "Хто не скаче той москаль" та "Путін ху*ло".
  • Унаслідок цього під час гри диктор українською мовою просив вболівальників не використовувати нецензурну лексику.
  • Водночас у Росії під час трансляції увімкнули інтершум на телебаченні, щоб їх диктатор випадково не почув образливі слова на свою адресу.
  • Україна прикро програла росіянам з рахунком 3:2. Українці змарнували пенальті наприкінці гри.
  • У матчі за бронзові медалі "синьо-жовті" поступилися Іспанії. Чемпіонами Європи стали португальці, які у фіналі розгромили Росію.