Джошуа: Бажаю його родині та землякам добра

Британський боксер розповів про свою підготовку до реваншу. Він запевнив, що відчуває значний тиск щодо майбутнього протистояння з українцем.

Читайте також Він мене боїться, – Усик знайшов відмазку у словах Ф'юрі про божевільні 500 мільйонів

"Цього разу мені довелося готуватись інакше, ніж минулого, але я був у такій ситуації раніше. Я на 100% відчуваю тиск від реваншу. Було б нерозумно це заперечувати, але це добре. Це хороший тиск, я хочу процвітати під тиском", – зазначив Ентоні.

Також боксер згадав про війну в Україні, яку розв'язала Росія, та підтримав Олександра.

Відчуваю, що Усик заслуговує на всю підтримку, яку він може отримати, мене це влаштовує. Я сказав йому, що бажаю його родині та землякам добра, тому що я не хочу, щоб мирні жителі потрапили у війну та конфлікт,
– заявив британець.

Ентоні переконаний, що Усик буде таким же самим, як і у першому поєдинку. Проте Джошуа сподівається, що результат бою буде на його користь.

"Він буде тим самим хлопцем, що і в минулому поєдинку, як і я. Я не зможу відростити ще одну руку чи ногу за цей час. Ми будемо такими ж, але, сподіваюся, результати будуть іншими, і я покажу кращий бокс.

Завжди говорив, що я не ідеальний. Я маю право на помилки, і росту як особистість. Я виріс перед своєю боксерською аудиторією з молодого 18-річного до 32-річного бійця. Виріс і зробив багато помилок. Я все ще тут, міцно стою, і, як ви сказали, це робить мене багатшою та мудрішою людиною.

Я також здобуваю стільки знань і мудрості. Наприклад, коли я боксував проти Енді Руїса вдруге. Це був зовсім інший стиль. Тож у боксі я навчився, що треба бути універсальним і вміти адаптуватися", – розповів Джошуа.

Усик – Джошуа: коли відбудеться реванш

  • Вже цього літа прихильники боксу побачать на ринзі Олександра Усика та Ентоні Джошуа. Бій відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
  • Обидві сторони вже підписали угоду про бій-відповідь та провели дуель поглядів.
  • Усик навіть встиг познайомитися з місцевими шанувальниками ближче та станцював у натовпі на Близькому Сході.
  • Раніше Ентоні заявляв, що впевнений у собі та перемозі над Олександром.
  • Бувши у Лондоні Усик не забуває про рідну країну та продовжує говорити про злочини російських окупантів.
  • Британець та українець боротимуться одразу за 3 чемпіонські пояси – WBA, WBO та IBF. Їх Олександру Усику вдалось зібрати у вересні 2021 року, коли він здобув перемогу над Джошуа.

Прогноз Favbet

  • Цього разу букмекери надають перевагу українському боксерові. Звитягу Усика оцінюють у 1,56, тоді як у перемогу Джошуа – 2,76.
  • Найімовірніше, що реванш триватиме 12 раундів, а чемпіона виберуть судді. Тріумф українця за таких умов оцінено у 2,30, а прорив Ентоні у 7,50.
  • На дострокову перемогу українця можна зробити ставку з коефіцієнтом 3,50, а на Джошуа – 3,80.
  • Якщо Усику вдасться достроково перемогти британця, то зробить він це у період 7 – 9 раундів – 8,50.