Усик: Ентоні не можна засуджувати за те, що він зробив

Олександр Усик прокоментував поведінку суперника з Великої Британії після реваншу. Український боксер не засуджує дії Джошуа, адже кожен на емоціях може наговорити зайвого.

Цікаво прочитати "Його ніби переїде двоповерхова вантажівка": Ф'юрі уклав парі з тренером на перемогу над Усиком

Нагадаємо, що Ентоні одразу після оголошення результатів покинув ринг, але згодом на нього повернувся та видав емоційну промову, у якій він запевнив, що Усик не побив його. Також Джошуа кинув пояси українця на землю.

"Ентоні не можна засуджувати за те, що він зробив. Він спортсмен найвищого рівня і хороша людина. Джошуа припустився помилки. Я впевнений, що він зробив це без агресії. Джошуа розчарувався через поразку, він був сумним. Я розумію, що Ентоні хотів перемогти мене, але йому не можна здаватися. Він має йти вперед", – сказав Олександр.

Усик закликав Джошуа не опускати руки та рухатись далі. Олександр запевнив, що готовий допомогти британцю у підготовці до наступного бою, приїхавши у його тренувальний табір.

Якщо йому знадобиться моя допомога, я приїду до табору і допоможу. Йому не 40 років, а всього 33, тому він має працювати далі. Ентоні, не зупиняйся,
– закликав українець.

Нагадаємо, що в обидвох поєдинках Усик та Джошуа проходии усю дистанцію – 12 раундів. Обидва рази перемога діставалась українському боксеру. Спершу Олександр переміг за одноголосним рішенням суддів, а вже у реванші – за роздільним рішенням.