Усик: Я б також засмутився, якби мене два рази поспіль набуцкали

Український боксер дав першу пресконференцію після повернення в Україну. Олександр Усик зізнався, чи ображений на Ентоні після його нервового зриву після реваншу, пише 24 канал.

Читайте також Він був український і залишається, – Усик відповів на запитання "Чий Крим"

Українець запевнив, що не ображається на Джошуа, адже кожен на його місці у той момент був би засмученим.

І навіть те, що він після поєдинку трошки зірвався, на нього немає ніякої злості, нічого. Так буває. Він засмутився, я б також засмутився, якби мене два рази поспіль набуцкали,
– розповів Усик.

Усик дав пораду Джошуа, якому заради повернення на боксерську вершину потрібно переглянути своє оточення. Олександр впевнений, що у ньому є багато зайвих людей.

У нього великий потенціал для росту. Йому, мені здається, треба трошки повідрізати від себе зайвих людей, які біля нього, і все. Багато нахлібників,
– відзначив українець.

Нагадаємо, що після першої поразки Джошуа змінив тренера, але навіть Роберт Гарсія не знайшов потрібних ключів до перемоги над Усиком. У реванші Олександр переміг за роздільним рішенням суддів.

Джошуа складно прийняв факт другої поразки. Тому одразу після оголошення результатів покинув ринг. Але згодом повернувся на нього та видав доволі неоднозначну промову. Перед цим кинувши пояси Усика на землю.