Усик проти Канело

Усик покинув першу важку вагу, адже не бачив сенсу залишатися у дивізіоні. 34-річний українець перейшов у важку вагу, де за три поєдинки став чемпіоном світу.

Дізнайтесь більше Він продовжить переписувати історію, – Альварес наступний бій проведе у першій важкій вазі

Олександру вдалося повторити досягнення Евандера Холіфілда та Девіда Хея, які також ставали чемпіонами світу у першій важкій та важкій вагах.

Усик зізнався, що йому цікавий бій проти Альвареса у першій важкій вазі. Проте олімпійський чемпіон не зміг відповісти, чи сподівається він на зустріч з Канело.

Поки що це тільки розмови,
– сказав Усик.

Рік тому Усика вже запитували про бій з Альваресом. Тоді Сауль ще не анонсував перехід у першу важку вагу. Усик жартівливо сказав, що йому б довелося відрізати собі ногу, щоб битися проти Канело.

  • Сауль Альварес – найкращий боксер сучасності. У рейтингу The Ring найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії він тривалий час утримує перше місце. Усик наразі на другій сходинці.
  • Альварес був чемпіоном світу у чотирьох вагових дивізіонах. Сауль побив 20 боксерів у чемпіонських поєдинках. У 2021 році він став абсолютним чемпіоном світу у другій середній вазі.
  • Альварес провів 60 боїв, з яких виграв 57 (39 нокаутом). У його пасиві тільки поразка Флойду Мейвезеру та дві нічиї.