Президент WBС: Ми самі у шоці

Мексиканець здійснив офіційний запит у WBC щодо проведення поєдинку за пояс WBC у першій важкій вазі проти чинного чемпіона Ілунги Макабу.

Читайте також Латвійський боксер Брієдіс розповів, як Володимир Кличко помстився за брата, зламавши йому ребро

WBC погодилася на те, щоб Сауль провів бій за титул чемпіона WBC у першій важкій вазі. Ми самі у шоці, але я упевнений, що він продовжить переписувати історію,
– прокоментував президент WBС Маурісіо Сулейман.

Переведення Альварес в іншу категорію стало можливим через те, що він провів захист свого поясу WBC у другій середній вазі проти Авні Йилдирима.

Поєдинок у новій ваговій категорії Сауль може провести вже у травні 2022 року.

Що означає перехід Альвареса в іншу категорію

  • Для бою за титул у новому дивізіоні Альварес має бути важчим, аніж перед останнім поєдинком. Перед попереднім боєм проти Планта його вага складала 76,2 кілограмів, у той час, як мінімум для виступів у першій важкій вазі складає 79,4 різниця у понад 3 кілограми.
  • Для мексиканця перша важка вага стане шостою ваговою категорією в кар'єрі. Свою кар'єру він починав у напівсередній вазі – до 66.6 кілограмів.
  • В останньому бою на початку листопада в 11-му раунді нокаутував Калеба Планта і став першим в історії абсолютним чемпіоном світу у суперсередній вазі.