Хірн: Думаю, що реванш відбудеться у березні або квітні

Едді Хірн, промоутер Ентоні Джошуа, заявив, що у нього вже є запланована зустріч з Олександром Красюком, який представляє команду українського боксера. За словами Хірна, реванш між Олександром Усиком та Ентоні Джошуа відбудеться не раніше березня 2022 року.

Цікаво дізнатись Ломаченко та Коммі погодили дату та місце спекотного бою

Українець отримав серйозне розсічення, яке може йому завадити розпочати підготовку прямо зараз. На думку британського промоутера, команда Усика навряд чи буде активно працювати до грудня.

У мене є запланована зустріч з Олександром Красюком, яка відбудеться в кінці жовтня, як тільки все устаканиться. Я думаю, що реванш відбудеться в березні або квітні. Усик отримав жахливе розсічення. Я впевнений, що вони підуть у відпустку. Так що команда Усика навряд чи буде активно працювати до грудня, а вже потім ми почнемо будувати плани,
– заявив Едді Хірн.

Хірн додав, що Джошуа однозначно вийде на ринг проти Тайсона Ф'юрі, Деонтея Уайлдера та Ділліана Уайта. 31-річний Ентоні завжди б'ється із найсильнішими суперниками та не збирається сходити з цього шляху. Однак зараз у голові боксера з Великої Британії лише один суперник – Олександр Усик.

Реванш не за горами

  • Відразу після поразки у першому 12-раундовому поєдинку Джошуа заговорив про реванш із українцем. Він натякнув Усику про це ще на ринзі до оголошення суддівських записок у першому поєдинку. Нагадаємо, що Усик за одноголосним рішенням суддів здобув перемогу, відібравши чемпіонські титули у Джошуа.
  • Олександр не проти вдруге вийти на ринг проти британця, але цього разу хоче, щоб шоу було організоване в Україні.
  • Хірн заявив, що такий варіант є малоймовірним, але згодом таки змінив свою думку, додавши, що кияни таки мають шанс побачити спекотний реванш.
  • Промоутер Олександр Красюк розповів, що після підписання угоди першого бою Усик зрадів, що зможе побити Ентоні двічі, мило назвавши британця Антохою.