Все менше часу залишається до ще одного з найбільш очікуваних поєдинків для любителів боксу. Вже через чотири дні вболівальники зможуть побачити на одному ринзі Чісору та Усика. Британець перед поєдинком розповів, що цей бій проведе проти одного з найкращих суперників проти яких коли-небудь виходив на ринг, повідомляє ESPN.

Оце так: Усик отримає переляк на все своє життя: Чісора погрожує українцю

"Гадаю, що Усик – найкращий, номер один серед усіх боксерів з якими я боксував. Він активно рухається та добре підбирає удари. Я намагався знайти схожих на Олександра боксерів для спарингів, але це було вкрай складно", – заявив Дерек.

Британець зазначив, що буде складно зменшити швидкість переміщення українця на ринзі та підійти впритул до нього. Але Чісора сказав, що буде змушений скласти план, щоб перемогти суперника з України.

Головне про бій Усик – Чісора

  • Спершу бій Усик – Чісора повинен був відбутись 23 травня у Лондоні. Та через пандемію коронавірусу поєдинок перенесли. Тепер боксери вже остаточно вийдуть на ринг 31 жовтня у столиці Англії.
  • Боксери будуть змушені змагатись за пустих трибун. Сам це могло стати причиною зриву поєдинку.
  • Команда Усика вже здала тести на коронавірус, які показали негативні результати.
  • Для українського боксера це другий бій у суперважкій вазі. Дебютний поєдинок Олександр провів у торік у жовтні. У якому боксер з України переміг Чазза Візерспуна.
  • Востаннє Чісора проводив поєдинок також у жовтні. Тоді британець нокаутував свого земляка Девіда Прайса.
  • Боксери отримають за поєдинок зовсім різні гонорари. Усик за цей поєдинок отримає значно менше за Чісору – лише 1,5 мільйона фунтів стерлінгів. А от заробіток британця складе 4 мільйони фунта стерлінгів.