Чемпіон WBC Тайсон Ф'юрі переоцінив свої здібності та сподівався здобути легку перемогу над дебютантом боксерського рингу Френсісом Нганну. Однак франко-камерунський боєць ММА відправив зухвалого "Циганського короля" в нокдаун, покаравши його за самовпевненість.

Читайте також Усик не хотів ризикувати: "Бронзовий бомбардувальник" намагався влаштувати махач з українцем

Усик: Мало хто давав Френсісу шанси

Тож "Жадібне пузо" взяв паузу для підготовки до бою з Олександром Усиком. У поєдинку за абсолют ми побачимо зовсім іншого Ф'юрі. Принаймні так вважає український чемпіон.

"Я думаю, що Тайсон Ф'юрі просто недооцінив Нганну, а Френсіс зробив хорошу роботу в залі і зробив хорошу роботу в рингу. Мало хто давав Френсісу шанси. Навіть коли мене запитували, я думав: "Та ну мало, мало".

Зі мною Ф'юрі буде іншим. Я гадаю, що він зробить якісь висновки з останнього бою. Але, знову ж таки, мені взагалі не має значення, яким він буде. Для мене головне, яким буду я", – розповів Усик.

Усик та Ф'юрі в очікуванні бою

  • Нагадаємо, що Олександр Усик помилився у своїх прогнозах на бій Ф'юрі – Нганну. Українець вважав, що ексчемпіон ММА з нокаутуючим ударом стане "булкою з маслом" для британця.
  • Проте після виставкового бою в Ер-Ріяді Усик не приховував свого здивування нокдауном Ф'юрі.
  • Ще більше перелякалися менеджери та промоутери "Циганського короля", які терміново відмовилися від узгодженої дати 23 грудня.
  • Наразі невідомо, коли саме організують бій за абсолют. Офіційне оголошення повинно відбутися найближчим часом.