Джойс: Я гадаю, що це інший бій

Британський боксер Джо Джойс прокоментував можливий бій між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі.

До речі Не Усик: Ф'юрі заявив про бажання провести наступний бій у 2022 році

"Я завжди думав, що Ф’юрі переможе Усика, бо він більший. Він може стати в стійку шульги, у нього більший розмах рук. Але з Джошуа Олександр довів, що може змагатися з більшими хлопцями.

Я гадаю, що це інший бій. Як на мене, Усик прорахував Джошуа перед їхнім поєдинком, а Ф'юрі більш непередбачуваний. У нього швидкий джеб, гарні захисні навички.

Мені здається, що Ф’юрі висітиме на ньому. Він виб’є Усика з колії та зробить свою роботу. Але я буду радий подивитися цей поєдинок і побачити, хто переможе, бо хочу битися з переможцем", – сказав Джойс.

Усик – Ф'юрі: що відомо

  • Тайсон Ф'юрі вже декілька разів збирався на пенсію, однак він все ж таки вирішив повернутися на ринг, аби позмагатися з Олександром Усиком.
  • Менеджер українця Егіс Клімас нещодавно розповів, що "Циганський король" погодився на поєдинок з Олександром.
  • Також про це раніше запевняв і президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман. За його словами, Ф'юрі погодився на бій з Усиком.
  • Раніше українець запевнив, що наступний його бій відбудеться хіба що у 2023, оскільки йому необхідний час для відновлення після реваншу з Ентоні Джошуа. Однак британець заявив, що не буде чекати на Усика, тому обере собі іншого суперника.