Ф'юрі: Усик заявив, що більше не хоче битися цього року

Однак для цього потрібно переконати Тайсона Ф'юрі, який володіє титулом WBC, прийняти виклик на бій. Між Усиком та "Циганським королем" спалахнула справжня словесна перепалка. Тайсон розкидається зухвалими заявами. Натомість українець з посмішкою на обличчі слухає самовпевнені промови британця.

Читайте також "Його ніби переїде двоповерхова вантажівка": Ф'юрі уклав парі з тренером на перемогу над Усиком

Усик на пресконференції після повернення в Україну запевнив, що повернеться на ринг вже у 2023 році. Адже хоче залікувати старі травми, які нагадали про себе після реваншу з Ентоні Джошуа.

Але Тайсон викликає українця провести двобій за абсолют у грудні 2022 року. Начебто британець не збирається так довго чекати та навіть звинуватив Олександра у брехні. За словами "Циганського короля", вже незабаром усі дізнаються про наступний його бій.

Усик викликав мене після свого останнього бою з Джошуа, я відповів – проведімо цей бій цьогоріч у будь-якому місці. Я чекав на пропозиції від різних країн, а тут раптом Усик заявив, що більше не хоче битися цього року, бажає наступного. Тому не збираюся нікого чекати, оголошу про свій бій наступного тижня,
– заявив Ф'юрі.

Тайсон не виключив, що може провести бій проти Ентоні Джошуа. Велика Британія чекає цього великого протистояння двох британських боксерів. Але такий розвиток подій може не сподобатись Усику, який хоче битись за абсолют.

  • Менеджер українця Егіс Клімас заявляв, що Тайсон вже погодився на бій проти Олександра, а своїми одіозними заявами лише привертає до себе увагу. Адже Ф'юрі хоче отримати великі гроші за поєдинок проти боксера з України.
  • Натомість у ЗМІ була інформація, що Джошуа може провести наступний поєдинок проти Ділліана Уайта або Деонтея Уайлдера, якого якраз повалив Ф'юрі.