Одразу після того, як Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа в бою-реванші 20 серпня, він заявив, що наступним суперником хоче бачити саме Тайсона Ф'юрі. Або не буде боксувати взагалі. Рішення Усика цілком зрозуміле – саме Ф'юрі володіє чемпіонським поясом за версією WBC у важкій вазі, якого не вистачає українцю до звання абсолютного чемпіона світу.

Ф'юрі любить епатаж та хоче грошей

Ф'юрі в цьому моменті повівся так, як від нього й очікували. Від "включив" всю свою епатажність. І одразу перейшов до образ. Традиційно для нього почав всіх обзивати "безхатьками", а щодо Усика використовувати "середньоваговик", ніби натякаючи на його меншовартість у світі боксу.

До теми Ф’юрі любить поговорити – бла-бла-бла, – Усик про одіозні звернення "Циганського короля"

Усик на пресконференції навіть жартома відреагував на ці заяви британця що стосується дому, заявивши, що у нього є "приписка".

На цій же пресконференції 2 вересня після повернення до України Усик заявив, що хоче провести бій проти Ф'юрі. Але це точно не буде у 2022 році. Адже йому потрібно залікувати деякі старі травми.

І вже за ці слова "вчепився" Ф'юрі. Цього разу він почав диктувати умови, що якщо і буде проводити бій проти Усика, то лише в грудні 2022 року. Все заради того, щоб виставити саме українця тим, хто відмовився від цього бою. І заявив, що в іншому разі проведе бій проти іншого боксера.

Хто, якщо не Усик

Цілком реально, що Ф'юрі й справді проведе бій ще до кінця 2022 року. Потенційних суперників для цього вистачає. Якщо взяти рейтинг WBC, то наступним після Ф'юрі в рейтингу є Деонтей Уайлдер. Хоча четвертий бій між цими боксерами навряд чи відбудеться.

Натомість далі йдуть Джо Джойс та Джозеф Паркер. Але вони проведуть бій між собою 24 вересня, і невідомо чи погодяться вийти в ринг вже у грудні. Тим більше, що переможець цього бою буде обов'язковим претендентом на чемпіонський бій за версією WBO. А цим званням володіє саме Усик.

Те саме стосується й Енді Руїса. Він 4 вересня переміг Луїса Ортіса. І чи буде готовий вже в грудні знову провести бій – питання. Але саме цей суперник – найбільш топовий з ймовірних претендентів.

Ф'юрі продає бій

Але це не означає, що Ф'юрі не буде битися з Усиком, якщо збереже за собою чемпіонський пояс WBC. Просто тоді цей бій доведеться очікувати на раніше березня 2023 року. А то й відкласти його проведення на літо 2023 року.

Оце так Ф'юрі опустився до мемів: Тайсон опублікував примітивний колаж з Усиком – фото

Та на тій же пресконференції Усик заявив, що те, чим займається Ф'юрі – це "продаж" їх бою. Цими розмовами він лише підвищує інтерес навколо цього поєдинку. А більший інтерес – більший гонорар для боксерів.

Ф'юрі й сам не приховує, що планує заробити на цьому бою. Правда сума в 500 мільйонів доларів, яку він називає – дещо захмарна. Водночас він розуміє, що суму, яку він може отримати за бій проти Усика, не отримає за бій проти іншого суперника.

Відтак Усику немає потреби реагувати на всі "заяви" Ф'юрі. Боксер зараз зосереджений на відпочинку та відновленні. І займеться підготовкою до бою тоді, коли сторони узгодять всі деталі. А поки Ф'юрі хай і далі займається хайпом. Він це вміє.