Промоутер пророкує перемогу Усику

Френк Воррен, промоутер епатажного британського боксера Тайсона Ф'юрі зробив свій прогноз на реванш. Він назвав переможця протистояння Усик – Джошуа.

Читайте також Усик зізнався, чи готовий вбити російського солдата

Мене дуже здивувало, наскільки легко Усик впорався з Джошуа в першому бою. Олександр боксував так, як йому говорили і не намагався нокаутувати Джошуа. Але по ходу бою було кілька моментів, зокрема в останньому раунді, коли Усик міг його зупинити,
– сказав фахівець.

Промоутер впевнений, що і цього разу Усик зупинить Джошуа.

"Я думаю, що цього разу Усик зупинить Джошуа. Це не такий реванш, як з Енді Руїсом, який готувався у своїй коморі. Олександр – досконалий атлет, він старанно тренується у таборі, серйозно підходить до цього бою. Так що у Джошуа буде багато клопоту. Не забувайте, що цього разу він не має переваги домашніх стін", – додав Воррен.

Усик – Джошуа: головне про реванш

  • Реванш Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня.
  • Перша офіційна зустріч боксерів відбулася у Джедді, де і відбудеться сам поєдинок. Обидві сторони підписали угоду про бій, а боксери встигли провести дуель поглядів.
  • Ентоні впевнений у своїй перемозі, він вважає, що Усик буде для нього легкою мішенню цього разу. Проте українець запевнив, що у реванші також буде іншим.
  • Під час зустрічі у Лондоні Усик нагадав світові про війну в Україні, він прокоментував злочини російських окупантів.
  • Під час зустрічі у Лондоні боксери також провели дуель поглядів. Вони до останнього не хотіли відводити погляд. Британський промоутер втрутився у протистояння.
  • Нагадаємо, що у першому поєдинку, що відбувся у вересні 2021 року Усик сенсаційно переміг Джошуа та відібрав у нього чемпіонські титули.