Усик: Я насправді не хотів їхати з країни

У перші дні повномасштабної війни боксер вступив до лав територіальної оборони Київської області. Він зізнався, чи міг би вбити російського солдата.

Читайте також "Чому вони хочуть нас убити": Усик не знає, як пояснити дітям злочини російських окупантів

Я боявся щодня, коли був у теробороні. Я молився і просив: "Господи, будь ласка, не дай нікому спробувати вбити мене. Не дай нікому стріляти в мене. І, будь ласка, не змушуй мене стріляти в іншу людину". Але якби я відчув небезпеку, загрозу для свого життя чи моєї родини, то вбив би російського солдата,
– сказав Олександр.

За словами боксера, він не хотів виїжджати з України, прийняти таке рішення йому допомогли військові.

"Я насправді не хотів їхати з країни та покидати наше місто. Одного разу я прийшов у лікарню, де поранені воїни проходили реабілітацію, і вони попросили мене побитися з Ентоні Джошуа заради нашої країни. Вони сказали, що якщо я поїду, то допоможу країні навіть більше, ніж якщо воюватиму в Україні", – зазначив Усик.

"Я хочу жити в Україні"

Непереможний боксер наголосив, що відразу після поєдинку повернеться додому.

"Зараз моя сім’я не в Україні, але багато моїх близьких друзів все ще залишаються в країні. Я зв’язуюсь із ними щодня. Я цікавлюся їхніми справами, тому що для мене дуже важливо, як вони почуваються, чи перебувають у безпечному місці.

Я хочу жити в Україні, одразу після бою з Джошуа повернуся додому. Ніхто не дозволить мені вирушити на фронт, проте багато моїх близьких друзів воюють на передовій. Я підтримую їх і завдяки поєдинку з Джошуа хочу привнести трохи радості до їхньої справи", – наголосив боксер.

"Я не вірю в те, що кажуть росіяни"

Усик наголосив, що не вірить російським новинам. Він пригадав обстріл Києва, а також ТЦ у Кременчуці.

"Я не вірю в те, що кажуть росіяни, бо вони не показують правду у своїй країні. Вони нібито бомблять військових, армійські батальйони, але вони не показують, як бомби прилітають у будинки мирних жителів та лікарні.

Кілька днів тому у Києві бомба потрапила до будинку, де мешкали мирні люди. Кілька днів тому ракета потрапила до торгового центру у Кременчуці, де перебували звичайні люди.

Російські солдати говорять на їхньому телебаченні, що українці стріляють один одного. Так що я не вірю їхнім словам", – додав Олександр.

Усик не мовчить про війну в Україні

  • Нещодавно Олександр зустрівся з Ентоні Джошуа у Лондоні. Під час пресконференції українець наголосив, що російські окупанти скидають бомби на мирні міста та намагаються знищити всіх українців.
  • Непереможний боксер також розповів про головну мету реваншу, він наголосив, що вийде на ринг проти Ентоні заради України.