Щоб продемонструвати, як Томас Бах та його підлеглі "дуже стурбовані" війною, яку розв'язала країна-терористка на території України, було прийнято рішення, що росіяни та білоруси змагатимуться у нейтральному статусі. Це викликало шквал критики на адресу МОК, адже агресорам не місце на спортивних міжнародних майданчиках.

До теми "Росія залучає спортсменів до своєї армії геноциду": Естонія та Литва засудили рішення МОК

Росія не має права мати своїх представників на Олімпіаді-2024

Осторонь не залишилися й титуловані українські спортсмени. Футболіст Динамо Андрій Ярмоленко, тенісистка Марта Костюк, борець Жан Беленюк, плавець Михайло Романчук, а також легкоатлетки Анна Рижикова та Ярослава Магучіх записали відеозвернення до організації, у якому засудили таке ганебне рішення.

Російські спортсмени підтримують війну – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. Росія зневажає міжнародне право – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. Росія вбиває дітей – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. Росія знищує міста – російські спортсмени їдуть на Олімпіаду. Російським спортсменам не місце на Олімпіаді,
– заявили українські зірки спорту.

Дивіться відео зі зверненням українських спортсменів до МОК

Читайте також Росіян допустили на Олімпіаду: чому МОК йде назустріч терористам та що не так із нейтральністю

Нагадаємо, що раніше допуск росіян до Олімпіади-2024 засудив виконувач обов'язків міністра молоді та спорту Матвій Бідний, а також прокоментував можливість бойкоту з боку української сторони.