Левченко: Як ти можеш мовчати

Колишній гравець Шахтаря та збірної України мовчить та ніяк не реагує на вторгнення Росії у його рідну Україну. Анатолій Тимощук продовжує працювати у Зеніті та "годувати" країну-агресора.

Варто прочитати Наслідки "русского міра" після нападу на Україну: Краснодар покидають усі легіонери

До уродженця Луцька звернувся колишній гравець "синьо-жовтих" Євген Левченко. Ексфутболіст активно інформує світ про жахливу війну в Україні, а цього разу звернувся до Тимощука.

Левченко не витримав мовчання Анатолія, який колись бився у груди, називаючи себе патріотом. Тепер, коли прийшов час, навіть не реагує на військові дії в його рідній країні.

Толя, як так? Ти ж із України. Як ти можеш мовчати та продовжувати там працювати? Ми ж разом за одну збірну грали, одягали з гордістю цю футболку, співали гімн, вигравали та програвали. А зараз ти просто мовчиш? Толя, як ти будеш із цим жити?,
– написав Левченко.

Раніше Євген звертався до росіян, які не виходять на протести проти божевільних диктаторських рішень кремлівського очільника, який веде країну на дно.

Також колишній футболіст робив заяви у сторону російських спортсменів, які раніше називали наші народи братніми, а тепер навіть не можуть сказати жодного слова.

Українські гравці втікають з країни-агресора

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!