Ястремська не брехала

Міжнародна федерація тенісу опублікувала повний текст Міжнародного незалежного трибуналу. Щоб ще раз визнати свою невинність Даяні Ястремській потрібно було пройти тест на поліграфі.

Читайте також Нелегкий період, – Ястремська про виправдання у допінг-скандалі

Українка чесно відповіла на запитання, що підтвердив її результат – вірогідність понад 99%, що тенісистка з України ніколи не приймала заборонених препаратів.

Даяна ж не заперечує, що в її організмі може бути заборонений препарат местеролон. Однак Ястремська заявила, що потрапив він після фізичного контакту з її хлопцем наприкінці листопада 2020 року. Саме він вживав допінг. Але не розповів про це тенісистці.

Під час розгляду справи були вислухані свідчення Ястремської та її хлопця. Вони підтвердили, що були разом увечері 23 листопада, а також вранці наступного дня, в день, коли Даяна здала пробу.

Що за допінг-скандал був із Ястремською: головне

  • Наприкінці 2020 року українських прихильників тенісу приголомшила неприємна новина – Ястремська підозрюється у допінгу. У її організмі виявили заборонену речовину метаболіт местеролону. Він був підтверджений і пробою B.
  • У 2021 році ITF прийняла рішення тимчасово відсторонити українку від змагань. І це все перед Олімпіадою у Токіо. Даяна не опускала руки та декілька разів подавала апеляції, але CAS не задовольнив жодної.
  • У травні з'явилась несподівана інформація, що начебто заборонена речовина могла потрапити в організм Ястремської через секс з колишнім хлопцем. Бойфренд тенісисти відразу спростував такі чутки. Батько тенісистки буцімто просив його взяти провину на себе.
  • 22 червня Даяну офіційно виправдали у вживанні допінгу. Українка повернулась у тенісний тур та навіть поїхала на Олімпійські ігри-2020. Але вже на старті покинула змагання.