"У неї попереду вирішальні три роки"

27-річна українська тенісистка вирішила зробити кадрові зміни на тренерському містку. Еліна Світоліна протягом п'яти років виступала під керівництвом Ендрю Беттлса. За цей час українка підіймала над головою 11 трофеїв.

До теми Світоліна розсталася з тренером, з яким виграла найбільше титулів у кар'єрі

Юрій Сапронов написав свою думку з цього приводу на своїй сторінці у фейсбуці. Він зазначив, що п'ять років тому ніхто навіть не знав, хто такий Беттлс. Ендрю був просто спаринг-партнером легендарного тенісиста Енді Маррея.

П'ять років тому Еліна обрала своїм тренером 24-річного фахівця та не прогадала.

За 5 років з Енді Еліна виграла 11 турнірів зі своїх 16. Вона прийняла рішення припинити співпрацю. Зараз Еліні 27. На мій погляд, у неї попереду вирішальні три роки для того, щоб здійснити головну мрію свого життя – виграти турнір серії Гренд Слем. Так, мрія не 1 ракетка світу,
– йдеться у пості.

"Їй потрібна тенісна людина, але психолог"

Чотири роки поспіль українка не вилітала із топ-6 найкращих тенісисток світу. А через не надто вдалі виступи на останніх змаганнях й взагалі вилетить із топ-10. Це буде її найгірший результат за останні 5 років.

Сапронов заявив, що на це вплинуло чимало причин. Одна колишній спонсор спортсменки запевнив, що Еліна має усе, щоб втілити свою мрію у реальність.

Причин багато. Були і травми, і Олімпіада, і ковідний час, і весілля. Найважливіша подія в житті – весілля. Їй потрібен ментор. Тенісна людина, але психолог. Вона все вміє, потрібно у вирішальні моменти скласти всі пазли в голові, в холодній голові, в дуже холодній, беземоційній голові. І буде титул на Гренд Слем. Я вірю,
– написав Сапронов.

Текст публікації з фейсбуку Юрія Сапронова

Тренер. Це саме головне для спортсмена. П'ять років тому світ не знав тренера Ендрю Беттлс. Це був спаринг-партнер відомого шотландця Енді Маррея, якого тоді тренувала Амелі Моресмо. П'ять років тому Еліна Світоліна вибрала 24-річного хлопця тренером. І вгадала.

За 5 років з Енді Еліна виграла 11 турнірів зі своїх 16. Сьогодні вона прийняла рішення припинити співпрацю. Зараз Еліні 27. На мій погляд, у неї попереду вирішальні три роки для того, щоб здійснити головну мрію свого життя – виграти турнір Гренд Слем. Так, мрія не 1 ракетка світу, а Гренд Слем.

Чотири роки поспіль Світоліна не опускалася нижче 6 місця за підсумками року (від 3 до 6). У понеділок Еліна вилетить з топ-10. Буде між 13 і 18 місцем. Це її найгірший результат за п'ять років.

Причин багато, були і травми, і Олімпіада, і ковідний час, і весілля. Найважливіша подія в житті – весілля. Їй потрібен ментор. Тенісна людина, але психолог.

Вона все вміє, потрібно в вирішальні моменти скласти всі пазли в голові, в холодній голові, в дуже холодній, беземоційній голові. І буде титул Гренд Слему. Я вірю.