Еліна Світоліна (Україна) – Алізе Корне (Франція) 2:0 (7:5, 6:4)

  • Еліна Світоліна у півфіналі переграла шведку Ребекку Петерсон. Алізе Корне здолала росіянку Варвару Грачову, яка зупинила у чвертьфіналі іншу українку Марту Костюк.
  • Для українки цей фінал став 19-м у кар'єрі, а для Алізе – 14-й.

Цікаво дізнатись Світоліна спробує створити диво: суперниці українських тенісисток на старті US Open

Українська тенісистка дуже переконливо розпочала матч. Еліна взяла три гейми поспіль. Корне нічого не могла зробити з майже ідеальною грою першої ракетки України. Слід відзначити другий гейм, коли українка відігралась із 0:40 та виграла цей складний розіграш.

Ключовим став одинадцятий гейм, коли українка вигризла розіграш – 6:5. У наступному Корне намагалась знову зрівняти рахунок, але нічого не вдалось – 7:5 партія за Світоліною.

  • Дівчата зробили по одній подачі на виліт, Корне допустила одну подвійну помилку. Натомість у цьому показнику українка грала ідеально.
  • Еліна відала суперниці один гейм на своїй подачі, а тенісистка з Франції зробила таких два подарунки 26-річній одеситці.

Переможний розіграш Світоліної: відео

Традиційна нервова розв'язка від Світоліної

Представниця Франції взяла медичний тайм-аут, який був не єдиним у грі для неї. Другий сет розпочинався за сценарієм першого – Еліна повела у рахунку 3:1.

Французька тенісистка скоротила відставання до мінімуму 3:2. Це ще більше розлютило українку, яка під нуль взяла подачу суперниці – 4:2 Еліна була за два кроки від перемоги та трофею.

Еліна робила подарунки суперниці у тих випадках, коли точний удар міг вирішити долю гейму. Однак характер бійцівський дух українки дозволив їй взяти подачу Корне – 5:3.

Світоліна подавала на матч. Але знову без нервів не обійшлось. Два брейки переваги Корне та 5:4. Велике бажання Світоліної дозволило їй взяти десятий гейм та завершити матч.

  • Еліна Світоліна – переможниця турніру WTA 250 у Чикаго. Це її перший трофей у сезоні та 16-й у кар'єрі. Відзначимо, що у фіналі Еліна мала величезну підтримку з трибун, українці прийшли повболівати за землячку.