У четвер, 13 липня, відбудуться півфінальні зустрічі трав'яного "мейджора". За право вийти у свій перший фінал наша Еліна Світоліна буде змагатися з чеською тенісисткою Маркетою Вондроушовою.

Читайте також Суперниця засипала компліментами Світоліну перед грою Вімблдона, назвавши її супержінкою

Треба користуватися кожною можливістю

Еліна зазначила, що більша половина її професійної кар'єри позаду, тому треба боротися за перемогу у кожному моменті, адже ніколи не знаєш, коли ця можливість виграти щось значне буде останньою. Саме з таким підходом та мотивацією вона й дійшла до 1/2 фіналу в Лондоні, що гарантувало їй статус першої ракетки України після закінчення турніру.

Зараз я просто кажу собі, що кількість років попереду, тих років, які ще в мене залишаються, вона менша за ту кількість, яка вже в минулому. Я повинна взяти і зробити це, у мене більше немає часу для програшів. Я не знаю, скільки ще років буду грати. Тому я намагаюся говорити собі, що маю бути рішучою. Ти тренуєшся заради цих важливих моментів. Ось як сьогодні, поки я йшла на Центральний корт, на своєму шляху я побачила стільки історії. Ти просто розумієш, що тренуєшся саме заради цього,
– розповіла Світоліна.

Також Еліна розповіла про значення виходу до такої пізньої стадії змагань після декрету:

"Він означає дуже багато. Як я говорила, я не очікувала дійти до півфіналу. Просто грала один матч, далі наступний. Я б хотіла так далі й продовжувати, попереду ще великі випробування. Але я дуже-дуже пишаюся тим, як я граю проти сильних суперниць, проти чемпіонок Grand Slam, проти тенісисток, які знають як перемагати і як грати під тиском. Я дуже задоволена і своїм виступом, і тим, як мені поки вдається справлятися".

Нагадаємо, в 1/4 фіналу українка переграла першу ракетку світу Ігу Швьонтек, а її бекхенд під час матчу було визнано найкращим ударом дня на Вімблдоні.

Віримо, що казка продовжиться та ми побачимо Сві у вирішальному матчі турніру, але усе поступово. Вся Україна буде вболівати за Еліну.