Балканське дербі на Євро: онлайн-трансляція матчу Словенія – Сербія

20 червня 2024, 16:55

Збірні Словенії та Сербії зіграють на чемпіонаті Європи 20 червня 2024. Трансляцію гри у Мюнхені можна дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У четвер, 20 червня, відбудуться три зустрічі другого туру чемпіонату Європи-2024. Програму дня відкриє дербі балканських збірних між Словенією та Сербією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Один крок до плей-оф

Обидві команди доволі впевнено пройшли кваліфікацію, посівши друге місце у своїх групах. На самому ж Євро поки жодна зі збірних не перемагала.

Сербії у стартовому турі протистояв головний фаворит Євро Англія, яка здобула перемогу завдяки ранньому голу Беллінгема. Втім "орли" створили чимало проблем команді Саутгейта та були близькими до нічиєї.

У свою чергу словенці змогли здивувати нічиєю проти Данії (1:1), хоча особливо якісної гри не показали. Підопічним Кека допоміг красивий дальній удар наприкінці матчу. Словенія підходить до гри із сербами без кадрових втрат.

А ось підопічні Стойковича зазнали серйозної втрати у першому турі. Важкої травми зазнав вінгер Сербії Філіп Костич, для якого Євро-2024 підійшов до завершення. Варто відзначити, що перемога у цьому матчі майже гарантує одній із команд вихід у плей-оф.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Словенія – Сербія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Для телеглядачів зустріч буде показана на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Словенія – Сербія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

Словенія – Сербія 1:1

Голи: Карнічнік, 69 – Йович, 90+5

Словенія: Облак, Янжа, Бійол, Дркушич, Карнічник, Млакар, Елшнік, Черін, Стоянович, Шпорар, Шешко

Сербія: Райкович, Павлович, Міленкович, Велькович, Младенович, Лукич, Іліч, Живкович, Тадич, Мітрович, Влахович

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Підсумкові цифри матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток арбітра сповістив про завершення поєдинку. Словенці пропустили гол на останніх секундах поєдинку. Рахунок матчу – 1:1. Серби зберігають шанси на плей-оф.

90+6 хвилина

ГОООЛ! Серби зрівнюють рахунок. Лука Йович відзначився після розіграшу кутового. Словенія не зуміла зберегти переможний рахунок.

90+5 хвилина

Попередження у словенців – Віпотнік заробив гірчичник.

90+4 хвилина

Ще одна картка для сербів. Гірчичник отримав Гачінович.

90+2 хвилина

Лука Йович (Сербія) отримав гірчичник.

90+1 хвилина

Заміна у виконанні словенців. На поле вийшов Брекало, який замінив Елшніка.

90 хвилина

Арбітр додав ще 5 хвилин.

87 хвилина

Ерік Янжа (Словенія) отримав попередження за затримку часу. Фани Сербії закидували його сміттям, але арбітр не відреагував на порушення вболівальників.

86 хвилина

Масована атака у виконанні сербів. Словенія відбивається.

85 хвилина

Облак рятує Словенію після неприємного навісу у виконанні Бірманчевича.

83 хвилина

Момент у Самарджича (Сербія). Вінгер Удінезе пробив з меж штрафного майданчика. М'яч пройшов поруч зі стійкою.

81 хвилина

Подвійна заміна у сербів. Драган Стойкович кидає у бій Лазара Самарджича та Велько Бірманчевича.

76 хвилина

Ексдинамівець Беньямін Вербіч вийшов на поле. Також в гру вступає Жан Віпотнік. Словенія випускає свіжих гравців.

72 хвилина

Поперечина рятує Словенію після удару Мітровича.

69 хвилина

ГООООЛ!!! Словенія забиває! Елшнік виконав націлену передачу на Карнічніка. Фланговий захисник не пробачає суперника. 1:0.

Відео голу

67 хвилина

Стоянович (Словенія) впав у штрафному майданчику Сербії та вимагає пенальті. Суддя не побачив порушення.

65 хвилина

Мітровіч потужно пробив. Однак дуже неточно – м'яч пролетів значно вище поперечини.

64 хвилина

Подвійна заміна у сербів. Лука Йович та Сергей Мілінкович-Савич вступили в гру.

У словенців на полі з'явився Станикович, який замінив Млакара.

58 хвилина

Неймовірний удар у виконанні Шешко (Словенія). Райкович ефектним сейвом витягнув м'яч з-під поперечини.

57 хвилина

Черговий кутовий у виконанні сербів. Словенці впевнено захищаються.

54 хвилина

Саша Лукич (Сербія) отримав жовту картку.

50 хвилина

Стартові хвилини другого тайму за сербами. Мітрович пробив головою, але вище воріт.

49 хвилина

Гравець Словенії ледь не зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з лівого флангу.

47 хвилина

А ось і перший шанс у сербів. Мітрович зблизька пробив по воротах, але Облак відбив удар.

46 хвилина

Під час перерви у сербів відбулася заміна. Міят Гачінович вийшов замість Філіпа Младеновича, який заробив гірчичник.

Початок другого тайму

Арбітр сповістив по початок другої половини матчу.

Статистика першого тайму

Практично рівна гра у виконанні суперників.

Кінець першого тайму

Перерва. Серби більше володіють м'ячем. Однак словенці гостріше атакують. Найнебезпечніший момент у першому таймі створили "хлопці" на 38 хвилині. Рахунок – 0:0.

45+1 хвилина

Невдала спроба Живковича на дриблінгу наблизитися до воріт.

45 хвилина

Суддя додав лише 1 хвилину.

43 хвилина

Штрафний удар у виконанні Словенії. Серби відбилися та організували швидку контратаку, яка завершилася безрезультатно.

42 хвилина

Мітрович пробив по воротах словенців, але Облак відбив удар.

41 хвилина

Затяжна атака у виконанні сербів. Захист Словенії впевнено нейтралізував спробу.

38 хвилина

Стовідсотковий момент у словенців. Спочатку Елшнік пробив у стійку. А на добиванні Шешко відправив м'яч вище воріт.

37 хвилина

Позиційна боротьба в центрі поля. Словенці контролюють м'яч.

31 хвилина

Небезпечний кутовий у виконанні Сербії. Тадич зробив подачу у воротарський майданчик, але м'яч після удару Мітровіча оминув ворота.

27 хвилина

Перший момент у Сербії. Александар Мітрович у стрибку пробив по воротах Словенії. Облак спокійно спіймав м'яч.

26 хвилина

Філіп Младенович (Сербія) отримав попередження за грубий фол.

20 хвилина

Перспективний навіс з лівого флангу зробив Ерік Янжа (Словенія). Голкіпер Сербії Райкович вибив м'яч.

15 хвилина

Перша спроба сербів створити небезпеку поблизу воріт Словенії. Закидання на Влаховича з легкістю ліквідував Облак.

13 хвилина

На старті поєдинку краще виглядають футболісти збірної Словенії. Вони вступають в активний пресинг на половині поля Сербії.

8 хвилина

Непоганий момент у словенців. Ян Млакар здійснив слаломний прохід, який завершив прицільним ударом під ліву стійку. Голкіпер на висоті.