Еліна Світоліна повернулась у WTA-Тур після декрету. Тепер у тенісистки буде ще більше можливостей допомогти рідній країні, яка вже понад рік страждає від повномасштабної війни проти Росії.

Оце так Наші тенісисти грали проти росіян, це зіграло проти нас, – Гутцайт знову дорікнув нашим атлетам

Колишня третя ракетка світу ще до вагітності віддавала усі зароблені призові на армію, організовувала та продовжує це робити до тепер благодійні вечори, аукціони та події. Останній такий збір був у Чарльстоні, де Еліна офіційно повернулась до змагань.

Благодійний захід у США зібрав 100 тисяч доларів для України.

Світоліна: Я роблю свій максимум за допомогою тенісу

Українська тенісистка назвала, скільки вже встигла зібрати грошей на потреби рідної країни. Світоліна називає свою допомогу її обов'язком, адже є медійною особистістю та може нагадати світу, що війна в Україні досі триває.

Це мій обов’язок. У мене є ці можливості. Поїхати в Україну, зустрітись із президентом, поспілкуватись з людьми, які захищають нашу країну. Бути одним із голосів України, який ділиться з іншими історією моєї країни, підвищує поінформованість серед якомога більшої кількості людей, нагадує їм, наскільки значної допомоги ми потребуємо. Я роблю свій максимум за допомогою тенісу. З початку війни я зібрала більше мільйона доларів для України й для мого фонду. Я виконую місію заради моєї країни та народу,
– розповіла тенісистка.

Відзначимо, що у лютому українська тенісистка з'їздила додому, відвідавши зруйновані Бучу та Ірпінь. Нагадаємо, що Еліна є амбасадоркою платформи UNITED 24, ініціатором якої став сам Володимир Зеленський.

На жаль, Світоліна повернулась до змагань із поразки від Юлії Путівцевої. Глядачі у Чарльстоні влаштували українці овації, як перед початком поєдинку, так і після матчу.