Нагадаємо, помічник тренера П'єра Вебо під час матчу на лаві запасних мав отримати вилучення за неспортивну поведінку. Головний тренер Овідіу Хацеган підійшов до лави запасних, щоб показати йому червону картку. Йог помічник Себастьян Кольцеску, вказуючи, кого саме слід вилучити, вжив Фразу "чорний хлопець". Це почув нападник Істамбула Демба Ба, через що почав висловлювати претензії до бригади арбітрів. А після цього вся турецька команда в знак протесту покинула поле. За ним пішли й гравці ПСЖ, і матч так і не був дограний.

В УЄФА вирішили, що цей матч таки дограють – на наступний день, 9 грудня. Але вже з іншою бригадою арбітрів. І розпочнуть його з 14-й хвилини.

До теми Я не расист, – арбітр скандального матчу ПСЖ – Істанбул Башакшехір

Однак румунський журналіст Емануель Рошу переконує, що і сам Вебо виявився ксенофобом. Він з самого початку називав бригаду арбітрів з Румунії "циганами".

Чи прийме цей факт УЄФА до уваги – поки невідомо. Відомо лише те, що червона картка Вебо, яка була показана в цьому матчі – анульована. Відтак він може бути присутнім на продовженні матчу ПСЖ – Істамбул.

  • Матч ПСЖ – Істанбул має значення лише для французької команди. Вони і так вийшли в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Але їм треба перемогти, щоб вийти на перше місце з групи. У випадку нічиї чи поразки, вони будуть на другому місці, і потраплять в число несіяних.
  • Істанбул ніяких перспектив вже немає. Команда посідає четверте місце в групі. І вище вже не підніметься.