"Вершкові" першими відкрили рахунок у грі завдяки голу Родріго. Чим шокували господарів поля. Після забитого голу команда Карло Анчелотті повністю віддала ініціативу супернику, розраховуючи на контратаки.

Варто побачити Тотальний спокій: як "маестро пенальті" Лунін відреагував на вихід Реала в 1/2 ЛЧ – топове відео

Хід матчу, де Лунін став героєм Реала

У середині другого тайму Манчестер Сіті зрівняв цифри на табло "Етіхад". Кевін Де Брюйне розстріляв Андрія Луніна та повернувся "містян" у гру. Основний час закінчився нічиєю 1:1, тому чвертьфінальне протистояння перетекло у 15-хвилинні додаткові тайми. Але й вони не визначили півфіналіста Ліги чемпіонів.

Тому на команди чекала футбольна фортуна у вигляді післяматчевої серії пенальті, де Лунін продовжив тягнути удари гравців манчестерського клубу. Андрій впорався із ударом по центру від Бернарду Сілви та вгадав напрямок пострілу Матео Ковачича.

Натомість у складі мадридського клубу єдиний 11-метровий не реалізував досвічений Лука Модрич, який пробивав першим. У підсумку – 3:4 на користь Реала, який пробився до півфіналу Ліги чемпіонів.

Власник Реала привітав команду із перемогою

Після поєдинку у роздягальню Реала завітав президент клубу Флорентіно Перес. Власник "вершкових" привітав команду із успіхом та особисто подякував Луніну.

Безпосередньо у Манчестері президент мадридського клубу порушував тему продовження контракту із українським воротарем. Перес наполягає на продовженні співпраці із Андрієм.

Відзначимо, що Перес завжди стояв на стороні українця. Флорентіно захищав Луніна перед головним тренером Реала, коли той хотів викинути Андрія із команди.

• Нагадаємо, що навколо долі Луніна існує багато чуток. Хтось каже, що Андрій підпише нову угоду із "галактікос". Хтось, що українець залишиться у Мадриді лише за умови постійної ігрової практики навіть після відновлення Тібо Куртуа. А хтось, що воротар збірної України покине Реал.
  • На початку квітня 2024-го українець розпочав співпрацю із агентством, яке дотичне до колишнього агента Кріштіану Роналду – Жорже Мендеша.
  • До слова, контракт Луніна із Реалом збігає вкінці червня 2025-го року.
  • Поточний сезон-2023/2024 є найуспішнішим для українця у футболці "вершкових". У ньому він вже провів 27 поєдинків, у яких пропустив 23 голи та відіграв 12 матчів на нуль.