main logo

Шальке

1 лип
12:42
Фанати "Шальке" виштовхали за двері президента клубу Клеменса Тенньєса. Вболівальники не задоволені результатами клубу у другій частині сезону, а також звинувачують президента у поширенні коронавірусу.

Німецький футбольний клуб з міста Гельзенкірхен, район Шальке. Найбільших успіхів досягав у 1930-ті та на початку 1940-вих (команда стала семикратним чемпіоном Німеччини). Клуб є великою частиною спортивного клубу, який налічує понад 140 000 членів (станом на грудень 2015), що робить "Шальке" другим за величиною клубом Німеччини. Також клуб має відомі команди з баскетболу, гандболу та легкої атлетики.

Найбільший успіх команди на європейській арені був у 1997 році, коли команда виграла Кубок УЄФА у міланського "Інтера". Також команда вигравала Кубок Інтертото у 2003 та 2004 роках.

Папа Іван-Павло II є почесним членом клубу, яким він став після проведення літургії на Паркштадіон (старий стадіон команди) у 1987 році.

Найпринциповішим суперником команди є дортмундська "Боруссія", у той час як "Нюрнберг" є найкращим другом "Шальке". У команди є талісман, який носить ім'я Ервін.