Про це повідомляє "Профутбол". У 2015 році "Шахтар" оголосив про постановку пам'ятника тренеру біля "Донбас-Арени" після повернення до Донецька. Мірче подарували мініатюрну копію.

Читайте також: Мірчі Луческу – 75: що відомо про нового тренера "Динамо"

За інформацією джерела, об'єкт уже виготовлений і знаходиться на клубній базі. Луческу виповнилося 75 років 29 липня.

Після оголошення румунського фахівця тренером "Динамо", пам'ятник перенесли далі від головного приміщення тренувальної бази гірників.

Як доказ джерело призводить прихований об'єкт на базі "Шахтаря", який вперше потрапив у кадр під час запису інтерв'ю з Луїшем Каштру в червні.


Пам'ятник Мірчі Луческу / Фото: "Профутбол"

Що відомо про Луческу в "Динамо"?

"Містер" очолив киян 23-го липня, але через декілька днів подав у відставку через тиск фанатів. Попри це Луческу залишився наставником "Динамо". Контракт укладено на 2 роки з опцією продовження.

  • Додамо, що фанати "Динамо не надто люб'язно зустріли призначення Луческу на пост головного тренера киян.
  • Під час першої пресконференції Луческу президент киян Суркіс заявив, що вболівальники повинні по-європейському дивитися на запрошення румунського тренера.
  • Через тиск ЗМІ та вболівальників "Динамо" 27-го липня з'явилася інформація, що Луческу подав у відставку. Згодом з'явилася інформація, що Луческу залишається у "Динамо".
  • 28 липня ультрас київського "Динамо" зібрався біля клубного стадіону столичного клубу, де перебував новий головний тренер команди Мірча Луческу. Вони палили фаєри та кричали, що таке призначення є ганьбою для клубу.