"Шахтар" пропустив 6 голів і програв "Боруссії" М у Лізі чемпіонів: відео

3 листопада 2020, 21:44

Донецький "Шахтар" у вівторок, 3-го листопада, зазнав першої поразки у Лізі чемпіонів-2020/2021. Донецький клуб у Києві у рамках 3-го туру був битий німецькою "Боруссією" Менхенгладбах.

Шахтар – Боруссія М 0:6

Голи: Плеа, 8, 26, 78, Бондарь, 17 (авт), Бенсебаїні, 44, Штіндль, 65

Цікава думка Гвардіола назвав абсурдом останні успіхи "Шахтаря" в Лізі чемпіонів

"Жеребці" затоптали "гірників"

Уже на 8-й хвилині гри "жеребці" відкрили рахунок. Про це повідомляє 24 канал. Лайнер на правому фланзі отримав передачу з глибини й, побачивши перед собою вільний простір, пройшов майже до штрафного та прострілив.

М'яч дійшов до Плеа, який випередив Боднаря та пробив у правий від Трубіна кут – 0:1.

Відео голу Плеа

Після того, як рахунок став 0:1, команди обмінялися дальніми ударами. Постріл Тайсона виявився неточним, а Нойхаус пробив у руки Трубіну. Ще непогану ударну позицію мав Штіндль, але німецький нападник пробив повз ворота "Шахтаря".

Через 9 хвилин на табло вже горіло 0:2. Атака "Боруссії" розпочалася після втрати м'яч Бондаря біля власного штрафного. Після декількох передач м'яч дійшов до Крамера. Чемпіон світу 2014 року завдав дальнього удару й м'яч рикошетом від все того ж Бондаря опинився у воротах донеччан.

Відео автоголу Бондаря

Через 10 хвилин рахунок став неприємним для "гірників." Цього разу атака "Боруссії" розпочалася ще на її половині поля, коли "жеребці" спокійно вийшли з-під пресингу "Шахтаря".

Перевівши гру на половину поля "Шахтаря", гостям вдалося вивести на ударну позицію Плеа, який гарматним ударом поцілив у верхній кут.

Відео другого голу Плеа

"Шахтар" свій шанс бодай скоротити рахунок отримав на 30-й хвилині. Тете вийшов віч-на-віч із Зоммером, але влучив у ногу швейцарського голкіпера.

На 33-й хвилині у штрафному донеччан на ударній позиції опинився Хофманн. Гравець гостей пробив, проте Трубін зміг відбити м’яч.

Через три хвилини м'яч вже дивом не опинився у воротах "Шахтаря". Штіндль прострілював у штрафному на Плеа, який замикав передачу. На щастя, "Боруссія" не відзначилася, а рефері зафіксував офсайд.

Не пропустіть Чи зможе "Динамо" шокувати "Барселону": анонс матчу Ліги чемпіонів

Та все ж "Боруссія" відправила "Шахтар" у роздягальню з четвертим голом. Після подачі кутового Бенсебаїні виграв верхову дуель у Бондаря. Гравцю гостей не вдалося пробити з першої спроби, але ніхто заважав Бенсебаїні пробити вдруге. З близької відстані він розстріляв Трубіна.

Відео голу Бенсебаїні

На перерву команди ж пішли після гострого, але неточного удару Марлоса.

Підбиваючи підсумки першого тайму, складалося враження, що "Шахтар" банально не витримує інтенсивного футболу німців.

Відразу після перерви наставник "гірників" Луїш Каштру спробував змінити малюнок гри: на полі з'явилися Мораес, Патрік і Коваленко. З поля пішли Марлос, Антоніо й Тайсон.

Після перерви гості дещо збавили оберти, однак від цього моментів біля воріт Трубіна не поменшало. На 58-й хвилині Додо завадив Тюраму відзначитися, перервавши простріл. Оборонець "Шахтаря" ризикував зрізати м'яч у свої ворота, але відвів загрозу.

До речі Офіційно: матч Зоря – АЕК відбудеться без вболівальників

Безжальні гості

На 65 хвилині рахунок став уже болючим для українських глядачів. "Шахтар" невдало вийшов з оборони, після того, як Трубін віддав неточну передачу. "Жеребці" швидко перехопили м'яч і вивели на ударну позицію Штіндля. Ларс з вбивчої позиції не схибив.

Відео голу Штіндля

Буквально через дві хвилин на табло могло горіти 6:0. Від чергового голу "Шахтар" врятував Трубін, який парирував удар Нойхауса.

Виявилося, що шостий гол – це формальність. Після чергової швидкої атаки "Боруссії" Плеа вийшов віч-на-віч з Трубіним та переграв голкіпера. Арбітр після використання VAR підтвердив легальність голу.

Відео третього голу Плеа

Надалі команди банально догравали поєдинок. "Шахтарю" так і не вдалося провести бодай гол престижу.

Шахтар – Боруссія М відеоогляд

Наступний матч "Шахтаря" у Лізі чемпіонів відбудеться 25 листопада. "Гірники" поїдуть у гості до "Боруссії" М. Натомість вже 8-го листопада донеччани зустрінуться з "Динамо" у чемпіонаті України.