Національна збірна Україна з поразки проти Англії (0:2) стартувала у відборі Євро-2024. В цьому матчі діями футболістів керував виконуючий обов'язки головного тренера Руслан Ротань. Хто виведе "синьо-жовтих" на наступний поєдинок досі залишається загадкою.

Читайте також Ще один захисник: Ковалець заступився за Мудрика після провалу у матчі проти Англії

Різка відповідь Реброва про чутки

За повідомленням інсайдерів, основний кандидат на місце головного тренера збірної Сергій Ребров може продовжити роботу на Близькому Сході. Тож журналісти поцікавилися у тренера Аль-Айна його планами щодо збірної України.

Останнім часом багато чуток та інсайдів про мене та збірну з'являється. Але невже ви думаєте, що я повинен все це коментувати? Я озвучив свою позицію щодо роботи у збірній України, вона незмінна. А звідки інформація цього інсайду, ви запитайте у нього,
– відповів Ребров.

  • Зазначимо, що в УАФ сподіваються підписати контракт із Сергієм Ребровим. Віцепрезидент Асоціації Олексій Михайличенко нещодавно підтвердив цю інформацію.
  • Сам Сергій Ребров неодноразово заявляв про бажання працювати з головною командою країни. Проте до завершення дії контракту з Аль-Айном, який розрахований до кінця червня 2023 року, він залишається працювати в чемпіонаті ОАЕ.
  • Наступні два поєдинки збірна України зіграє у червні: 16 червня проти Північної Македонії, 19 – з Мальтою. У цей період ще буде діяти контракт Реброва з Аль-Айном.