Жодної української символіки у трансляції

Андрій Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних Вест Хема та з'явився на футбольному полі лише на 88-й хвилині. Українцю знадобилось менше як 30 хвилин, щоб відзначитись голом.

Дивіться також Як Ярмоленко вибив "королеву" Ліги Європи Севілью: відео голу

Ярмоленко вдало зіграв на добиванні та забив переможний м'яч Вест Хема у матчі проти Севільї. Андрій подвоїв перевагу у рахунку (2:0) та вивів "молотобійців" у чвертьфінал Ліги Європи.

Російський телеканал "Матч ТВ" показував матч у прямій трансляції, але знову не обійшлось без ляпів росіян. Телеканал країни-агресора замінив кадри з прапором України на відеоряд трибун, які глядачі могли побачити перед початком зустрічі.

Справжній кадр із трансляції Megogo

Український прапор у Лондоні / Скриншот із трансляції

Такий же епізод повторився одразу після голу Ярмоленка у другому додатковому таймі.

Кадр із трансляції російського телеканалу. Росіяни знову примудрились приховати українську символіку.

Заміна кадру росіянами / Скриншот із трансляції

• Гол Ярмоленка у ворота Севільї став для українця ювілейним 200-м у кар'єрі футболіста.
  • Андрій забиває у другому матчі поспіль. Перед цим українець відзначився переможним м'ячем у грі АПЛ проти Астон Вілли.
  • Відзначимо, що вже відбулось жеребкування чвертьфіналу Ліги Європи. У наступній стадії Вест Хем зустрінеться з французьким Ліоном.