Обов'язковий суперник для Усика

Міжнародна боксерська федерація у січні вирішила визначити обов'язкового претендента на титул IBF у важкій вазі. Очікувалося, що хорват Філіп Хргович розіграє цей статус з Луїсом Ортісом.

До речі Джошуа та Уайт сказали остаточне слово щодо бою Усик – Ф'юрі

Та кубинський боксер, як Джозеф Паркер, відмовився від бою проти Хрговича. Виклик хорвата прийняв француз Тоні Йока.

Проте йому не дозволили битися з Хрговичем через контрактні зобов'язання перед Мартіном Баколі.

Тоді з'явилася інформація, що з Хрговичем зустрінеться Джо Джойс, який іде у рейтингу IBF після вище згаданих боксерів. Та тепер на поєдинок з хорватом претендують інші боксери.

Повідомляється, що росіянин Мурат Гассієв та американський мексиканець Енді Руїс-молодший отримали пропозицію зустрітися з Хрговичем.

Це цікаво Ф'юрі облаяв Джошуа через відмову взяти 90 мільйонів відступних

Слід зазначити, що Руїс вже володів поясами WBO, WBA, IBF у 2019 році, коли сенсаційно нокаутував Ентоні Джошуа. Та наприкінці того ж року Руїс програв у реванші.

Натомість Гассієв після поразки Усику у 2020 році перейшов у важку вагу й виграв два поєдинки. Нещодавно українець розповів, що був вимушений битися проти Мурата в Москві через фінансові зобов'язання.

Усику доведеться захищати свої пояси проти обов'язкових претендентів, якщо українець здолає Ентоні Джошуа у реванші. Попередньо бій українця і британця повинен відбутися восени 2022-го.

Попередній захист по лінії IBF проводив Джошуа, нокаутувавши Кубрата Пулєва у грудні 2020 року.