Ребров: Дніпро-1 теж не завжди поводився дуже коректно

Наставник еміратського клубу наголосив, Йовічевіч мав право покинути Дніпро-1. Натомість він звинуватив колишній клуб хорвата.

Читайте також Повинні намагатися спілкуватися українською, – Ребров про важливе значення мови під час війни

"Я дуже добре знаю Ігоря. Вважаю його дуже кваліфікованим тренером. Тренерський вік недовгий. Він розумів це, радився із сім’єю.

Як це все відбувалося – мені особливо не цікаво. Це якісний тренер, він має право обирати, де йому працювати. У зв’язку з правилами УЄФА він не був пов’язаний, він мав право піти з Дніпра-1. Не треба Дніпру-1 розповідати про якісь людські якості. Дніпро-1 теж не завжди поводився дуже коректно. Я бачив викиди, як усе відбувалося щодня", – сказав Ребров.

За словами досвідченого тренера, для Йовічевіча перехід в Шахтар – це крок в перед.

Він – іноземець. Він має право обирати місце роботи. Я чудово його знаю, він хотів попрацювати з командою, яка має шанси грати у ЛЧ. Це крок уперед для нього. Як я ставився до нього добре, так і ставлюся зараз,
– додав наставник Аль-Айну.

Перехід Йовічевіча в Шахтар

  • Шахтар 14 липня офіційно оголосив про призначення Йовічевіча на посаду головного тренера. Його контракт з "гірниками" розрахований на 2 роки.
  • Хоча зазначалося, що Дніпро-1 активував опцію пролонгації угоди фахівця ще на рік, яка була прописана у контракті, проте він все ж таки покинув команду.
  • Дніпро-1 виступив з офіційною заявою з приводу переходу хорватського фахівця в Шахтар. Клуб звинуватив Йовічевіча у зраді та неповазі.
  • Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза емоційно оцінив перехід Йовічевіча до Шахтаря. Він пообіцяв керівництву "гірників" пекельну зустріч.
  • Нещодавно директор Шахтаря Даріо Срна прокоментував критику на адресу нового головного тренера команди. Він наголосив, що перехід Йовічевіча не передбачає жодних порушень. Також він запевнив, що не буде вдаватися до Дніпра-1.