Береза: Звільнимо їм Донецьк, а потім зустрінемось

Донецький клуб 14 липня офіційно оголосив про підписання Йовічевіча. Хорватський спеціаліст уклав із командою контракт на два роки.

До теми Клявся у любові Карпатам, Дніпру-1, а тепер переходить у Шахтар, – Хацкевич про вибір Йовічевіча

Юрій Береза ​​емоційно оцінив перехід наставника Ігоря Йовічевіча до Шахтаря.

Коли думаю про Йовічевіча, мені стає соромно. Не за себе – за нього. Палкін та Срна вміло скористались деякими моментами. Але я за 8 років війни навчився чекати,
– сказав Береза.

Також він пообіцяв їм пекельну зустріч.

"Я дочекаюсь. Зараз ми зі взводом СК Дніпро-1 в Донецькій області. Звільнимо їм Донецьк, а потім зустрінемось. Нехай дивляться ютуб та тренуються (натяк на бійку Берези з Шуфричем і Верховній Раді)", – додав почесний президент СК Дніпро-1.

Йовічевіч "втік" до Шахтаря

  • Футбольна спільнота неоднозначно сприйняла таке призначення. Адже начебто Дніпро-1 активував опцію пролонгації тренера ще на один рік. А той все одно взяв і покинув команду.
  • Дніпро-1 виступив з офіційною заявою з приводу переходу Ігоря Йовічевіча в Шахтар. Клуб звинуватив Йовічевіча у зраді та неповазі, а "гірників" у подвійних стандартах.
  • Наразі Шахтар під керівництвом Йовічевіча готується до нового сезону у Нідерландах, де зіграють три благодійні поєдинки. Їх збір триватиме до 30 липня.