В чемпіонаті Іспанії відіграли половину матчів 34 туру Ла Ліги. Головний фаворит турніру мадридський Реал розгромив вдома Кадіс (3:0), що дозволило йому опинитися за крок від оформлення чемпіонства, пише 24 Канал.

До теми Супергол Діаса та "сухий" матч Куртуа: Реал без Луніна потопив "жовту субмарину"

Королі на вершині

Втім, чекати наступного тижня для забезпечення першого місця команді Анчелотті не доведеться. Головний переслідувач мадридців Барселона поступилась Жироні (2:4) та пропустила команду Довбика та Циганкова на друге місце.

За чотири тури до фінішу відрив "бланкос" від найближчого переслідувача становить аж 13 очок. Таким чином, мадридський Реал вже офіційно став чемпіоном Іспанії 2023 – 2024.

Для столичного клубу це вже 36-ті золоті медалі Ла Ліги в історії, що є рекордом турніру. Найближчий переслідувач Барселона вигравала чемпіонат Іспанії 27 разів.

Лунін знову чемпіон

Важливу роль у цьому успіху Реала відіграв український воротар Андрій Лунін, який вже вдруге в кар'єрі став чемпіоном Ла Ліги. Цього сезону українець був основним кіпером мадридців. Голкіпер відіграв 20 матчів у чемпіонаті, половину з них (10) насухо.

Цього сезону Лунін ще і виграв Суперкубок Іспанії, а також має можливість стати переможцем Ліги чемпіонів. Реал вже вийшов у півфінал турніру, де у першому матчі проти Баварії зіграв у результативну нічию на виїзді (2:2).