Циганков повертається в Лігу чемпіонів: онлайн-трансляція матчу ПСЖ – Жирона

18 вересня 2024, 23:15

Французький ПСЖ та іспанська Жирона зіграють матч в рамках Ліги чемпіонів 19 вересня 2024 року. Трансляцію гри в Парижі можна було дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

Цього тижня в Лізі чемпіонів 2024-2025 тривають матчі першого туру основного етапу. На середу винесена гра за участю Жирони, яка дебютує в турнірі виїзним матчем проти ПСЖ, пише 24 Канал.

До теми Епічна битва в Мілані та розгром у Мюнхені: результати матчів Ліги чемпіонів за 17 вересня

Історичний дебют Жирони

Команда Віктора Циганкова вперше у своїй історії потрапила взагалі в єврокубки. А тут ще і одразу Ліга чемпіонів! Попри те, що влітку Мічел втратив кількох лідерів (в тому числі Артема Довбика), каталонці сильно не провалюються в Ла Лізі.

Так, Жирона програла Атлетіко і Барселоні, які відверто вищі класом. Проте в інших трьох зустрічах "червоно-білі" взяли 7 очок. Одним із лідерів команди залишається Віктор Циганков, у якого вже є в активі по одному голу та асисту.

Правда, з першим же суперником Жироні явно не пощастило. ПСЖ впевнено тріумфував у чемпіонаті минулого року та зупинився за крок від фіналу ЛЧ. Навіть втрата Кіліана Мбаппе не позначилась суттєво на парижанах, підопічні Енріке виграли всі чотири матчі Ліги 1 на старті.

Де дивитися

Матч ПСЖ – Жирона онлайн можна буде подивитися на ОТТ-платформі MEGOGO. Початок поєдинку – 18 вересня о 22:00 (за київським часом). Перед грою транслятор організує студію з експертами, які обговорять зустріч на стадіоні "Парк-де-Пренс" в Парижі.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі ПСЖ – Жирона. Тут також будуть опубліковані відео голів та огляд всього матчу з найцікавішими його моментами.

ПСЖ – ЖИРОНА 1:0

Гол: Нуну Мендеш, 90+1

ПСЖ: Сафонов – Хакімі, Пачо, Маркіньос, Нуну Мендеш – Заїр-Емері, Руїс, Вітінья – Барколя, Асенсіо, Дембеле.

ЖИРОНА: Гассаніга – Мартінес, Крейчі, Лопес, Гутьєррес – Ромеу, ван де Бек – Циганков, Мартін, Хіль – Стуані.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. ПСЖ заслужено вириває перемогу завдяки пізньому голу. Старт Жирони в Лізі чемпіонів завершився розчаруванням.

90+2 хвилина

Беральдо змінює Дембеле.

90+1 хвилина

ГОООООЛ!!! ПСЖ таки добивається свого! Нуну Мендеш прострілив з флангу і Гассаніга якимось дивом пустив м'яч між ногами у ворота. 1:0

90 хвилина

Чотири хвилини додано.

88 хвилина

Циганков залишає поле, виходить Франсес.

86 хвилина

ПСЖ просто знищує по грі, але Жирона героїчно відбивається. Хакімі отримав можливість впритул розстріляти ворота суперника. Гассаніга кинувся на м'яч та здійснив вогняний сейв.

84 хвилина

Супермомент у Коло Муані! Француз вивалився сам на сам із Гассанігою, але з гострого кута пробив поруч із дальньою стійкою.

79 хвилина

Коло Муані з непоганої позиції пробив у Давида Лопеса.

75 хвилина

Гассаніга затягував час та отримав попередження.

72 хвилина

Коло Муані неточно пробив головою після навісу з кутового.

67 хвилина

Тепер черга робити заміни у Жирони. Соліс та Аспрілья замінили Мартіна та Хіля.

65 хвилина

Три заміни у ПСЖ. Замість Вітіньї, Барколя та Руїса вийшли Невеш, Дуе та Лі Кан Ін.

62 хвилина

Хрестовина! Дембеле дуже активний у другому таймі, француз потужним ударом поцілив  каркас воріт.

59 хвилина

Дві заміни у Жирони. Стуані та ван де Бек поступились місцями на полі Порту та Данжума.

58 хвилина

Цього разу Дембеле пробив здаля і м'яч забрав Гассаніга.

55 хвилина

Яий шанс марнує Дембеле! Усмана вивели сам на сам із воротарем, але в останній момент його наздогнав Крейчі.

49 хвилина

Удар Руїса був слабким та по центру. Без проблем для кіпера.

Початок другого тайму

Повертаються команди, гра відновлена.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Поки без небезпечних моментів, рахунок 0:0.

45 хвилина

Арбітр компенсував одну хвилину.

43 хвилина

Ромеу скосив Хакімі та отримав попередження.

42 хвилина

Неточний обвідний удар від Дембеле. Вище воріт.

40 хвилина

У ПСЖ несподівана заміна. Коло Муані вийшов замість Асенсіо.

38 хвилина

Гассаніга забрав м'яч після прострілу Хакімі.

35 хвилина

Хіль подачею намагався знайти Стуані у майданчику ПСЖ, але кіпер випередив Крістіана.

31 хвилина

Жирона поки грає на відбій, атак у гостей майже немає.

27 хвилина

Хакімі та Руїс двічі поспіль пробивали здаля, але жодної небезпеки дляЖирони.

21 хвилина

Тепер попередження для Крейчі за підкат ззаду під Дембеле.

17 хвилина

Маркіньос грубо сфолив проти Стуані та отримав жовту картку.

15 хвилина

Небезпечний удар від Асенсіо з гострого кута. Дуже поряд зі стійкою!

13 хвилина

Хакімі скинув під удар Заїру-Емері, але той пробив поруч зі стійкою.

10 хвилина

ПСЖ продовжує контролювати гру, проте без небезпечних моментів.

6 хвилина

Циганков намагався прорватися по флангу, але Нуну Мендеш накрив його.

4 хвилина

ПСЖ забрав м'яч під свій контроль. Перша атака завершилась невдало, Крейчі вибив м'яч.