Хірн: Олександр є номером один серед боксерів незалежно від вагової категорії

Едді Хірн вкотре анонсував про потенційний бій Ентоні Джошуа та Тайсона Ф'юрі, який оголосив про закінчення кар'єри. Але для того, щоб спробувати повернутись з пенсії "Циганського короля", Джошуа потрібно взяти реванш в Олександра Усика.

Читайте також Молюся, щоб з Ломаченком все було добре, – Хейні підтримав українця, який воює проти ворога

Перед реваншем, який повинен відбутись у серпні 2022 року, промоутер Ентоні заявив, що поразка його клієнта не буде провалом. Адже програти найсильнішому боксеру світу не соромно.

Думаю, що бій Джошуа – Ф'юрі завжди буде доречним. Мене постійно питають, коли Ентоні проведе бій з Тайсоном. Звичайно, Джошуа не хоче вдруге програти Усику, але Олександр, ймовірно, зараз номер один серед боксерів незалежно від вагової категорії. Програти Усику – це не катастрофа, але, гадаю, поєдинок Джошуа – Ф'юрі за всі пояси став би найбільшим за останній час,
– розповів промоутер.

Однак Хірн впевнений, що британець зможе побити суперника з України, а після цього вийде у ринг у титульному поєдинку проти Ф'юрі.

"Мені здається, якщо Ентоні впорається з Усиком, то ми точно побачимо його бій з Ф'юрі за всі титули", – додав представник Джошуа.

Реванш, який може повернути на ринг Ф'юрі

  • Боксери вийдуть на ринг у серпні, а не липні, як це раніше зазначалось. Все через розкрутку поєдинку, хоча сторони ще досі офіційно не оголосили про підписаний контракт.
  • Реванш повинен відбутись у Саудівській Аравії. Про це розповідав Хірн.
  • У першій зустрічі Усик та Джошуа провели усю дистанцію у 12 раундів, а перемогу українець святкував за одноголосним рішенням суддів.
  • Начебто переможець цього реваншу вийде на ринг проти Ф'юрі. Хоча сам "Циганський король" запевнив, що не збирається покидати пенсію заради цього двобою.
  • Колишній британський боксер Тоні Белью розповів, як його земляк може взяти реванш в Олександра.