Хейні: Ніхто не знає поточну ситуацію Ломаченка

Між Девіном Хейні та Джорджем Камбососом буде ще один бій. Австралійський боксер хоче взяти реванш у суперника та повернути чемпіонські пояси.

До теми Глава Top Rank Арум може спробувати повернути Ломаченка на ринг заради бою з Хейні

Новий абсолютний чемпіон не став дивитись у майбутнє, але впевнений, що у другому поєдинку Камбосос буде зовсім іншим на ринзі. Тому Хейні буде складніше боксувати проти нового Джорджа.

"Подивимося. Зрозуміло, що тепер він вийде з інакшим планом на бій. Я вже переміг його, ми провели в ринзі 12 раундів, тому є відчуття, що знаю суперника. Тому другий поєдинок вже буде гіршим", – розповів Хейні.

Девін заявив, що хотів би провести бій проти Василя Ломаченка. Але наразі український боксер воює за рідну країну проти Росії. Навряд чи Ломаченко повернеться на ринг під час війни в Україні.

Хейні сподівається, що рано чи пізно зможе вийти на ринг проти українця та молиться за життя Василя, який змінив боксерські рукавички на зброю у руках.

Це бій, який ми хотіли б зробити. Сподіваюся, це станеться в майбутньому. Ніхто не знає поточну ситуацію Ломаченка. Молюся, щоб з Василем все було добре. Побачимо,
– відповів новий абсолютний чемпіон.

Реванш з Камбососом, але бажання побитись із Ломаченком

  • Титульний поєдинок між Камбососом та Хейні відбувся у ніч на 5-те червня в австралійському Мельбурні. Боксери провели увесь шлях – 12 раундів. За одноголосним рішенням суддів перемогу святкував більш активний Девін.
  • Австралієць втратив чемпіонські пояси та після бою заговорив про реванш.
  • Друга зустріч між боксерами була можлива лише у тому разі, якщо Камбосос зазнав поразки. Що і сталось. Джордж активує опцію реваншу, який вдруге відбудеться в Австралії.
  • Ломаченко, а не Хейні, повинен був вийти на ринг проти Камбососа. Але Василь відмовився від поєдинку. Девін не проти провести двобій проти українця. Організацією цього протистояння готовий зайнятись сам глава Top Rank Боб Арум.